Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti fogyasztottatok alkoholt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti fogyasztottatok alkoholt a saját lagzitokon? Esetleg be is csiccsentett a menyasszony vagy a volenyeg?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok hogy totálkárosra itta e valaki magat.
2014. szept. 12. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ittam, mert az előkészületek közben összejött a baba, különben egy két pohárral ittam volna.

A férjem ivott, de csak nagyon mértékkel.

Egy vendégnek sikerült berúgnia.

2014. szept. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sok boldogságot a babahoz. Es koszonom a valaszodat.
2014. szept. 12. 11:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szertartáson 1 pohár pezsgő

Megérkezéskor welcome drink 1 pohár pezsgő

Vacsora kezdetén 1 pálinka

Később még egy pohár bor.


Egyébként meg üdítő, de inkább ásványvíz

2014. szept. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

szertartás: 1 pohár pezsgő

étterem:

- 1 welcome drink

- 1 welcome drink keresztanyukámmal

- 1 welcome drink keresztapukámmal

- ~8 welcome drink a rokonokkal ismerősökkel


ennyi, utána nem ittam csak józanodtam, szerencsére nem lettem vállalhatatlan :)

Elég ritkán iszom, de ha van hangulatom hozzá nem bírom abbahagyni:)

2014. szept. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét szertartás után koccintottunk 1-1 pohár itallal (anyakönyvvezetőnél pezsgővel, a templomban Tokajival).

Otthon is Tokajit ittunk, szintén 1-2 pohárral. Be nem csiccsentett senki sem.

2014. szept. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jelekh: ez aranyos. Mindenkinek ment a zold.
2014. szept. 12. 12:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szertartásos pezsgő után cherryztem, nem számoltam, de nem 1-2 pohár volt. Persze nem ittam le magam, igazából semmilyen hatását nem éreztem azon kívül, hogy felszabadultabban mertem mulatni. :) Férjem jägerezett, ő is csak okosan.
2014. szept. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Igen ittunk.

Vacsora előtt voltpezsgő, azt hiszem alkoholosat választottam.

Buli alatt meg vodkát és krémlikőröket.


Férjemet nem tudom mennyit ivott, de menyecsketáncnál mindenkivel ivott egy felest.

2014. szept. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Én egyáltalán nem ittam. Még vizet sem (ne kelljen sokszor pisilni menni abban a nagy dög ruhában), alkoholt meg egyáltalán nem. A férjem ivott...mert non-stop itatták. :D De ő annyira jól bírja, hogy hiába ivott meg 10 kupica páleszt, pár pohár sört és még ki tudja mit. ..egyáltalán semmi nem látszódott rajta. Ha nem bírná ennyire a piát, akkor nem ivott volna ennyit...
2014. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem volt lagzim, csak esküvőm. Vacsora előtt portóit ittunk, valami nagyon márkás minőséget (ajándékba kaptuk). Nem bírom a piát, sajna. Ittam egy pohárral, utána órákig röhögtem valamin egy fotelben ülve. Iszonyúan szégyelltem magam, mert soha életemben mégcsak spicces sem voltam (azóta sem). Nő vagyok.
2014. szept. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!