Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek jó lesz ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó lesz ez az esküvői menü?

Figyelt kérdés

Körteleves

Töltött káposzta

Rántott szelet tejfölös krumplipürével

Sütemények és a menyasszonyi torta dobostorta lesz.

Kb 40-50 fő lesz.

Egy barátunk fogja csinálni a menüt.


2014. szept. 16. 09:32
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
87%

levesnek lehet vmi gulyásleves féle, vagy raguleves

én megeszem a húst, de néha jobb egy kis gomba/karfiol stb rántva, legalább rizs legyen még

2014. szept. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
93%

#9-es vagyok

én sem vagyok vega, de van, hogy inkább eszem salátát sajttal, olivával, vagy tojássalátát, krumplisalátát, nem is beszélve a kukorica vagy a franciasaliról! hhmm!

2014. szept. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
65%
Bocs,nem tudtam,hogy a Pestiek nem ismerik a töltött káposztát és a rántott husit,de most már tudom,hogy ezek vidéki ételek.Köszi az infót.Ja és a 0 százalékot is köszi,én nem pontoztam le a sznob válaszod.
2014. szept. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell belőle nagy gondot csinálni. Eszi-nemeszi, mást nem kap.
2014. szept. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
94%
Körtelevest én sem adnék. Krumplipürét sem, vagy ha mégis, akkor lenne mellé valami más köret is. A husi felét szerintem natúran süttessétek. A savanyúság, kompót nekem is hiányzik.
2014. szept. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
75%

Ez igazából egy olyan " ez volt otthon a hűtőben" vasárnapi menü. Súlytalan, stílustalan. Tényleg kedves kérdező, nem tűnt még fel, hogy pozitív választ még nem kaptál?

A barátotok csak ezt képes főzni? A meghívottak persze, hogy azt mondják, mindegy nekik, de hogy közben mit gondolnak...

2014. szept. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 csabika1971 ***** válasza:
97%

Ha rajtam múlna ennyit változtatnék.

Körteleves helyett húsleves.

Töltött káposzta tökéletes.

Rántott szelet szintén, csak aki nem szereti a krumplit eléggé bekorlátozza, ezért plusz köretként bele venném a rizst is. És még melléjük a fasírtot, éjszakában hideg kajaként is jó lenne.

A többi meg jó. De a ti menyegzőtök ezért a ti döntésetek.

2014. szept. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
86%
A Körtelevest nem értem, nem is szereti mindenki.A gyümölcslevest akkor jó enni, ha kint van 30 fok, és kiveszed hidegen a hűtőből. Másik leves több köret, savanyúság ezek mellé...Nem jó ez a menü.
2014. szept. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
91%

Ndekunk 77 ebmerre tyúkhúsleves volt, 6 tyúk elég volt hozzá, finom volt nagyon. A tyúkokat nem tálaltuk fel, mert szerintem nem túl elegáns, hanem hazavittük és elosztottuk a szűk családban, simán elfogyott.

Körteleves én tuti nem enném meg.

2014. szept. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
89%

A körteleves után a töltött káposzta eléggé sajátságos választás. A tejfölös krumplipüré is, ha lesz laktóz- vagy tejérzékeny vendégetek, ő egy az egyben éhen fog maradni.

Azt nem értem, miért kértél véleményeket, ha kiakadsz a neked nem tetsző válaszokon...

2014. szept. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!