Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek hogyan telt az esküvője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabriell88 kérdése:

Kinek hogyan telt az esküvője előtti pár hét?

Figyelt kérdés
Jövőhét végén férjhez megyek.Az utóbbi két hetem maga volt a pokol.3x foglaltak rá az időpontukra illetve a termünkre,beázott a hely amit béreltünk és beszakadt a plafon, az asztalterítőket elcserélték, rosszat küldtek.Már komolyan azt hiszem valaki odafent szórakozik velem.Nálatok voltak ilyen "balesetek"?
2014. szept. 17. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szombaton volt az esküvő, pénteken vitték le szüleim az italokat. Nekünk el se mesélték, aznap festettek, minden ki volt pakolva és káosz volt :). Másnapra nyoma sem volt.
2014. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
huu, azért ez se semmi :D
2014. szept. 17. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Elmebaj a köbön! Nekem az esküvő előtt 4 héttel új helyszínt kellett keresni a lagzihoz, mert a szálloda, ahol lettünk volna, becsődölt, és mégsem vállalta el. Ráadásul hazudtak is, mert még 2 nappal előtte is azt mondták, hogy minden oké lesz a lagzival. A meghívón helyesírási hiba volt a szövegben, annak ellenére, hogy a mintadarabnál kiszúrtam, és szóltam, hogy javítsák, meg még rengeteg ilyen baromság ütött be. Konkrétan már utáltam az egészet, alig vártam, hogy túl legyünk rajta,és szentül megfogadtam, hogy ha ne adj isten úgy alakulna, hogy elválunk, soha többé nem megyek férjhez senkihez :D És még mindig így gondolom, pedig már eltelt egy év, és utólag vicces a pechszéria :D

26N

2014. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyjából zökkenőmentesen zajlott a szervezés, persze voltak kisebb-nagyobb hibák és problémák, de nem adtak okot pánikra, mind orvosolható volt. Az utolsó napok voltak rosszabbak kicsit, meggyűlt az időjárással a bajunk. Konkrétan 2 hétig folyamatosan esett. Szóval "baleset" nem történt, de Balaton méretű tócsákat nem kívánok senkinek az esküvője előtt/alatt! :)
2014. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mikor régen voltam lagzin, mindig irigykedtem a menyasszonyra, milyen szép, milyen jó neki, bele sem gondoltam, hogy mennyi szervezéssel, idegeskedéssel jár ez.Most aki hasonló helyzetben volt/van, nem irigylem :D Már mind a ketten úgy vagyunk vele, hogy bár már túl lennénk rajta,pedig azt hittem, hogy ez majd milyen öröm lesz,mármint a készülődés.Az elején talán még így is volt :D Jó persze várom már az esküvőt, de néha olyan jó lenne ha valaki más szervezné és nekem csak örülnöm kellene :D
2014. szept. 18. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!