Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek már volt esküvője:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek már volt esküvője: milyen gyorsan telt el az idő a várakozással?

Figyelt kérdés
Az esküvő előtt 10 hónappal már mindent leszerveztem, már csak a pontosítások maradtak vissza nyárra. Már alig várom, h eljöjjön a lagzi, de még vissza van 7 hónap.
2014. febr. 18. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Nő létemre nem értem ezt a lila ködöt, ami elborítja nőtársaim agyát az esküvő szó hallatán.
2014. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is nyáron lesz. Mi egy évvel előtte kezdtük el szervezni, már minden meg van, csak kis dolgok vannak hátra. Nekünk nagyon hamar telik, már csak 4 és fél hónap.
2014. febr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%

Utólag meg sajnálni fogod, hogy ilyen hamar eltelt az idő, legalábbis nálam ez volt :)

Természetesen nem lila ködről van szó, hanem boldog várakozásról, ha neked ez fáj, nem tudom hányadik válaszoló, akkor komolyan unatkozhatsz...

2014. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem augusztusban volt márciusban kezdtem a szervezést lényegében április egyre minden megvolt....örültem az időnek eszembe se jutott mennyi van még hátra éltem az életem mint előtte...
2014. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Én is élem az életem, dolgozom, de ahogy írtad, 3., boldog várakozás. :)

Ápr-májusban vizsgáim lesznek, úgyhogy az idő tájt nem fogok unatkozni. Azért vagyok izgatott, mert már szeretném látni egyben az egészet, amit megszerveztem :)

2014. febr. 18. 13:53
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van izgalom, de én úgy látom, hogy nagyon gyorsan telik az idő. Nekünk is nyáron lesz, a főbb dolgok megvannak, de sok apróság hiányzik még. A munkám miatt egyre inkább azt gondolom, hogy alig lesz elég ez a maradék 5-6 hónap. Szóval én inkább aggódok, hogy nem fogunk időben végezni mindennel :)
2014. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A 7 hónap akárhogy is számolod, 7 hónap alatt fog eltelni. :D
2014. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
Hát én elítélem ezeket az embereket, amilyenek ti vagytok, sablonemberek. Vizsga, esküvő, stb. Mintha valaki kötelezettség lenne, és semmi szabadságérzet. Én inkább utazgatok a világban, és élek, minthogy lekössem magam ilyen hülyeségekkel. Aminek nem sok értelme van.
2014. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%

7 hónap alatt fog eltelni..

igazából 10 hónappal az esküvő előtt még azt sem tudtam, hogy házasodni fogoka közeljövőben

volt 5 hónapom leszervezni. ami nem lett volna olyan szűkös az idő, ha nem mentünk volna el mindenkihez személyesen átadni a meghívót.. nagyon jó volt.

nem volt időm várakozni:D


viszont nekünk történtek érdekes dolgok az utolsó pillanataban is..

2 hónappal az esküvő előtt a helyszín tulajdonosa volt amit meg akart vétózni (saját bor bevitele, mert a hely borászat is volt egyben) közben erről a szerződésben semmi nem volt, hiszen helyszínt béreltünk, nem szolgáltatást..

aztán 21 héttel az esküvő előtt a cukrásszal akadtak gondok, mégsem vállalták, rotavírus...előre láthatatlan gond...de szereztek mást ugyanolyan áron ugyanolyan minőségben..

tehát ne dőlj hátra h minden kész:) mindig akkor jön a megepetés...:D


viszont én képtelen lettem volna mindent ennyivel hamarabb megcsinálni...mikor kezdted?

2014. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

:)

Októberben kezdtem a szervezést, nem akartam ilyen hamar, csak utánanéztem ennek-annak, hogy mikor is kéne, pl. kérdeztem a vőfélyt, fotóst, és kiderült, h már le vannak foglalva, úgyhogy az első időpont, ami szabad volt (már sajnos nem nyáron), lefoglaltam. Így kezdődött, mindent lezavartam 3 hónap alatt:)

2014. febr. 18. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!