Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha a menyasszony édesanyja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a menyasszony édesanyja nem lenne meghívva az esküvőre, nagyon gáz lenne?

Figyelt kérdés
Borzasztó kapcsolatom van az anyámmal... Undorító dolgokat csinált meg velem és a testvéreimmel. 11 éves koromig ő "nevelt", aztán intézetbe kerültünk a testvéreimmel. Rengeteg rossz élményem van a gyerekkoromból neki köszönhetően (alkoholizmus, családon belüli erőszak, csúfolódás és kiközösítés az iskolában, öngyilkossági kísérletek), de a mai napig nem rendeződött a viszonyunk. Próbáltam neki megbocsátani, mondván, ettől elvileg nekem is könnyebb lesz, de elfelejteni akkor sem tudom azokat a dolgokat, amiket elkövetett ellenünk. Néha beszélünk telefonon, de akkor is csak a hülyeségeivel zaklat. A papámmal (anyám apukája) tartom a kapcsolatot, meg is szoktam néha látogatni, tehát őt, és nagynénéméket biztosan, hogy meg fogom hívni. Egyedüliek a családban, akik törődtek velem és a testvéreimmel. Tudom, ez elég hülyén jön ki, de nem akarom, hogy elrontsa a nagy napunkat. Igénytelen a megjelenése (szerintem fürdeni sem szokott), 20-30 évvel öregebbnek tűnik a koránál, és nem találkoztam még vele úgy, hogy ne lett volna benne pia/nyugtató. Nagybátyám is ismeri anyámat, tudja, milyen sz*r ember, de azt mondja, hogy mégis az anyám, megszült, ennyi jár neki, hogy ott legyen a gyereke esküvőjén... De én már azon is gondolkodtam, hogy akkor inkább csak a párom családját hívom meg, illetve a nevelőanyukámat, testvéreimet és néhány barátot. Mit tennétek hasonló helyzetben?
2014. szept. 29. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hívd meg, akit szeretsz és aki veled örül a boldogságodnak! Akkor is, ha ezek csak barátok, és nem rokonok!!! Akár az anyád, akár nem, ha nem szeret és örül veled, akkor felejtsd el! Az élet túl rövid, ne pocsékold az időd, energiád felesleges dolgokra, felesleges emberekre, és felesleges külsőségekre!
2014. szept. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Én ilyen esetben elmennék egy tengerpartra és vőlegényemmel kettesben ott kelnénk össze és egyben meg lenne a nászút, nem kéne azon aggódni ki mit szól hogy nem hívom meg vagy ő mit szól.

Nálunk is bonyolult a családi helyzet,de imádom mindkét szülőmet ahogy párom is.

2014. szept. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hívnám meg, mert a Ti nagy napotok lesz, amin nem szabadna szoronganod, ha meghívod, akkor nem fogod jól érezni magad, és eszedbe a jut a sok borzalom. Normális esetben igen, ott a helye, de így nem. Szerintem.
2014. szept. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Minket is elhagyott az anyánk, csak szerencsére nekünk ott volt apukánk.

Én abszolút megértelek, hogy nem akarod meghívni! Szerintem ne tedd.

2014. szept. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne hívd meg, semmi undorító nincs ebben.
2014. szept. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
"Tudom, ez elég hülyén jön ki, de nem akarom, hogy elrontsa a nagy napunkat" Nem jön ki hülyén semmi, ez életed egyik legnagyobb napja, nem akarod elrontani azért, mert "illő" lenne meghívni. Nem is érdemli meg, hogy ott legyen. Én a helyedben nem is szólnék neki, hogy esküvő lesz.
2014. szept. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 csabika1971 ***** válasza:

Azt hívsz meg az esküvődre akit akarsz. Akit pedig nem, azt nem.

A családodból pedig válaszd ki az a hölgyet akit legjobban anyád helyet anyád volt, és őt kérd fel a szerepre.

Én legalább i a helyedben így tennék. Szia.

2014. szept. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 csabika1971 ***** válasza:
*i - is
2014. szept. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem lettem letámadva. Köszi a válaszokat, picit megnyugodtam. :)
2014. szept. 29. 11:32
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Megszült, és? Az semmire nem jogosítja fel. Igen, kinyomott magából, aztán le se szrt. Ennyit erről.


Én nem hívnám meg, mert nem tekinteném anyámnak, csak valami beteg idegennek.

2014. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!