Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Minek idezet a meghivoba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek idezet a meghivoba?

Figyelt kérdés

A tietekben volt? Ha igen, minek?:) Miota szokas beletenni? Nekem olyan giccsesnek hat. Persze mindenki azt csinal a sajatjaval, amit akar:)

Az ekezetekert elnezest.



2014. szept. 29. 11:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Nekünk csak ennyi volt benne:

Eddig voltam én - ezentúl Mi leszünk.


Nem idézet, de mégis jól mutatott rajta.

2014. szept. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Giccses, természetesen.
2014. szept. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Nekünk ez volt:


Szerelem az ha elmosolyodunk amikor meglátjuk a másikat.


Minek volt? Mert tetszett, hogy van ott valami, viszont olyat akartunk ami rólunk szól, ami igaz.


Viszont ha nem tetszik nehogy tegyetek bele. Legyen olyan ami rólatok szól, saját magatokat mutassátok meg.


Mi meg kaptuk, hogy túl harsány a színválasztás, meg miért ilyen színű minden, ez a meghívótól kezdve a dekorra és mindenre. Majd ott mindenki el volt ragadtatva, hogy ez mennyire illik hozzánk illetve egy csomóan azt hitték, hogy csak viccelünk, mert meglepetést szeretnénk.

2014. szept. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

Hogy mióta, azt nem tudom, de már 30 éve is szokás volt.


Nekünk egy dalrészlet volt, ami tökéletesen jellemezte a kapcsolatunkat. Nem kell semmi bonyolultra gondolni, 1 mondat, összesen két sor.

2014. szept. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Volt. Olyasmi, ami ránk illik. Nem gicces, hiszen ezzel is csak egyfajta megnyilatkozást teszel, hogy milyenek vagytok.


A miénk ez volt:


Mi nem hirdetjük fennen, hangos szóval,

Csak te, csak én, örökké és holtodiglan.

Mi megpróbálunk csendben boldogok lenni,

lelkünk mélyén őszintén, igazán szeretni.

/Stendhal/

2014. szept. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem giccses,hanem szép. Mi amúgy is romantikusak vagyunk.:)


Nekünk ez volt:


Tóth Árpád: Esti sugárkoszorú


Igézve álltam, soká, csöndesen,

És percek mentek, ezredévek jöttek, -

Egyszerre csak megfogtad a kezem,

S alélt pilláim lassan felvetődtek,

És éreztem: szívembe visszatér,

És zuhogó, mély zenével ered meg,

Mint zsibbadt erek útjain a vér,

A földi érzés: mennyire szeretlek!


Szerintem gyönyörű vers!!:)

2014. szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat, kicsit jobban megertettem a lenyeget. A mienkbe azert igy utolag sem tennek.
2014. szept. 29. 11:57
 8/18 A kérdező kommentje:
Ja es en mindegyik valaszra nyomtam a zöldet:)
2014. szept. 29. 11:58
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Esküvői meghívók készítésével foglalkozom. Nagyon kedves volt azoktól a válaszolóktól, akik megosztották a saját idézeteiket :-)

Ez meg is adja a választ. Sokszor az emberek nem tudják kifejezni, szavakba önteni az örömüket és az érzéseiket, hogy mit jelentenek egymás számára, ezért fontos számukra az idézet, elvégre olyan szöveget választanak, ami tükrözi kettőjük kapcsolatát. Ez igaz az idézetre, de igaz a meghívó szöveg megfogalmazására is. A bohókásabbak szeretnek vicces szövegeket választani, vannak komolyabbak, akik ragaszkodnak a sablonokhoz, ahány ember annyiféle. Sok olyan is van, akik megrögzött rockerek és előszeretettel választanak dalszöveget. A lényeg mindig, hogy a kis darab papíron is önmaguk legyenek, nagyon fontos, hogy pár sorba besűrítve önmaguk legyenek, mert életük legfontosabb eseményéről van szó, és ha egy meghívó 10-20 vagy akár több oldalból állna, azt is kitudnák tölteni. De ugye nem így van, ezért nagyon fontos a frappáns idézet, ami egybe sűríti az érzéseiket.

2014. szept. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerinted giccseseket választanak, az azért van mert az a stílus tőled távol áll. De mindenki tud magának valót találni.

Nem láttam még idézet nélküli meghívót, de biztos az is ugyan úgy tetszene mint egy idézetes.

A házasulandók úgy érzik hogy a saját érzelmeikhez szabják így a meghívót. Csak egy igazán kívül álló látja hogy szinte mind nagyon hasonló idézetet választott. De ez is teljesen rendben van így.

Ezt az dalszöveget még nem láttam meghívón, pedig ismerek párokat akikhez passzolt volna:

. Most kéne abbahagyni,

Elfutni, elrohanni,

Érzem, hogy holnap már többé nem lehet.

Most kéne össszeveszni,

Erônket összeszedni,

S kimondanunk azt, hogy ” Ég veled!

2014. szept. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!