Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyszoknyas menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyszoknyas menyasszonyi ruhátok alatt milyen abroncsot viseltetek?

Figyelt kérdés
Úgy tudom van 3,5 es több " karikás " is.
2014. okt. 4. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Az enyémben csak egy karika volt emlékeim szerint.
2014. okt. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem már csak falun viselnek a menyasszonyok abroncsos ruhát.

Hadd találjam ki: pántnélküli.


Aki követi a trendet, az tudja, hogy már 3 éve kiment a divatból. De a tenyeres-talpas magyar menyecskéknek köll a habos-babos hercegnői ruha. :D

2014. okt. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
6 karikas volt
2014. okt. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2-es! Jol tudom, hogy te fotos vagy?
2014. okt. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 2-es : én nem szeretek senkit majmolni, csak azért nem veszek fel valamit mert az trendi. Nekem fontosabb hogy olyan ruhám legyen amilyet mindig is szerettem volna, es hogy jól érezzem benne magam.
2014. okt. 5. 13:40
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Hát ez az. Egy kislány 6 évesen megálmodja az esküvői ruháját, és 20 év múlva is az kell neki.

Csak Mo.-n ilyen fantáziátlanok a nők.

2014. okt. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2-es, nem igaz... vannak ruhák, amik kimentek a divatból (pl. a buggyos ujjasok), de az nem az abroncs miatt. Az abroncs a hatalmas melegekben segít, hogy ne főjél meg, engedi szellőzni a lábadat.

Nekem is "nagyszoknyás" lesz, de alsószoknyáim lesznek, amik megadják a tartását. Októberi esküvőm lesz, nem fogok benne odasülni, de augusztusra én is abronccsal hordanám.

2014. okt. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hagyjatok a 2-es valaszolot, neki ilyen stilusa van. Az eskuvo iparban dolgozik, amit mar tobbszor hangoztatott is, ha jol tudom, akkor fotos. Isten mentsen az ilyen szolgaltatotol...

Mindenki olyan ruhaban menjen ferjhez, amilyet megalmodott, divat ide vagy oda. Egyebkent ha tenyleg kovetne a divatot, akkor azert latna, hogy igen is van abroncsos ruha (uj tervezesu), nem ment ki a divatbol.

2014. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 4 karikás volt, az alsónak 110 cm volt az átmérője. Próbáltam más fajtával is, de ezzel volt ideális a ruha. Több rétegű alsószoknyával tetszett még nagyon, de sokkal nehezebb, kényelmetlenebb volt.
2014. okt. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. okt. 10. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!