Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek mi lenne a reális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H.Orsolya kérdése:

Szerintetek mi lenne a reális ár rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem nagyon vagyok képbe a virág árakkal kapcsolatba. Szerintetek erre mennyi lenne a reális?


1. Menyasszonyi csokor: közepes méretű, körcsokor, rózsa, alsó átmérő 20cm

2. 1 virág karkötő, Csokorhoz illő

3. Kitőzők: vőlegénynek, 2 tanúnak, 1 gyereknek

4. Szülőköszöntőre: 2 körcsokor és egy kisebb csokor

5. 3 db kockavázás asztaldísz, jéghatású szintelen, hydro golyókkal szezonális virágokkal


Kaptunk rá árajánlatot, de a párom túlzásnak tartja.

Nektek hogy állt össze az esküvői virágpaletta? Mennyiért? Erre mennyi szerintetek a reális?

Köszi a válaszokat :)



2014. okt. 6. 16:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
bocsi, nem vettem észre, hogy már megírtad, mennyit kért :)
2014. okt. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ez sehol sem 20-30 ezer ft. Valamholo máshol élnek egyesek... Igen, talán egy vidéki kis faluban ennyi, de Pesten sehol sem ennyi. Ha rendesen beleeszi az anyagot stb én is inkább 50 ezer ft-ra tippelek.
2014. okt. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Bocsi utolsó voltam már láttam, hogy megírtad. Amúgy vidéki vagy?
2014. okt. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Székesfehérvári vagyok.
2014. okt. 7. 13:13
 25/26 anonim ***** válasza:

Én 15-öt fizettem egy rózsa-frézia gömbcsokorért, 1 fréziás kardíszért, 3 rózsa-frézia kitűzőért, és egy másik picit kisebb rózsa-frézia csokorért. Szépek, tartósak, jól díszítettek voltak, én meg is lepődtem mikor aznap elhozták, mert meg voltam róla győződve, hogy ennyi pénzért tök semmilyen lesz. (Megyeszékhely kertvárosi része.)


A szülő kszöntő két csokor az ehhez már nem drága, a három asztaldísz meg.. .nyilván nem adja neked örökbe a 3 vázát a szezonális virágok szintél olcsók a hydro golyóból meg 150 forint egy tasak és még extra tartósítás se kell, mert a golyó pont azt csinálja..


Szerintem sok a 30 ezer ezért, de úgy látom mások sokkal többet lenyeltek, szóval azokhoz a véleményekhez képest meg jó. Szerintem érdemes lenne Fehérvár szélén, vagy mellette egy faluban kérni ajánlatot. A városközpontban nekem is sokkal többet kellett volna fizetni, a végül kiválasztott virágboltot is azért választottam, mert szülinapi csokrot láttam már onnan szép volt és olcsó, és egyszer pont útbaesett mikor arra jártunk, láttam pár képet, megmondta mennyi lesz (úgy adta az ajánlatot, hogy mindent tételesen leírt, szálra pontosan, hogy mennyibe fog kerülni, máshol meg csak hirtelen mondott egy összeget, vagy hát nem tudja, majd a végén kiderül stb.) és úgy voltam vele, hogy tuti jó és az is lett.

2014. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elfogadtam az ajánlatot. Már nem is sok időm lenne variálni.
2014. okt. 8. 21:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!