Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vöfelyt mennyivel az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vöfelyt mennyivel az esküvő elott érdemes keresni? Mikor Voltatok személyes megbeszélésen?

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha mar tudod hogy lessz eskuvo azonnal, mert egyik ismerosomnek nemjutott mivel az egesz eve levolt foglalva a vofelynek mast meg nemakart ... Ugyh vofely nelkul maradott
2014. okt. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

6-12 hónap

de inkább mielőbb

2014. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk adott volt, hogy ki volt... Egyébként neki már jővőre a május június, július augusztus minden hétvegéje foglalt.. De van szeptemberi és áprilisi doglalása is

Tehát ennyivel előtte :)

2014. okt. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi jövő áprilisi esküvőre májusban foglaltunk vőfélyt. Akkor csak nagy vonalakban beszéltünk róla, hogy mit szeretnénk és beírt minket a naptárba. Novemberben ülünk le részleteket végigrágni és még az esküvő előtti hónapban is lesz 1-2 egyeztetés (vőfélyünk mondta, hogy szerinte ennyi kell, hogy minden flottul menjen)
2014. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jövő augusztusi esküvőnkre, júliusban már nem tudtuk lefoglalni azt a vőfélyt akit először kinéztünk. Így augusztusban kerestünk más valakit. Múlt hónapban találkoztunk vele, adtunk előleget. Abban maradtunk, hogy majd júliusban egyeztetünk még. Ekkor már nem volt szabad dátumja jövő nyárra...
2014. okt. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mc Arnie válasza:
Igaz, nem vőfély vagyok, "csak" zenész, de a helyzet a következő: az ismertebb, népszerűbb szereplők (vőfély, zenész, fotós, videós) nagyon hamar elkelnek. Ennek egyik oka, hogy éppen egy olyan generáció nőtt fel a házasság korába, akik relatíve sokan vannak, (1980-as korosztály), másrészt -nagyon helyesen - divat lett nem az utolsó pillanatra hagyni a szervezést, így bizony előfordulhat, hogy egy jövő évi lagzira is már ütközik a dátum. Titz Tibor például minden bizonnyal már foglalt a 2015-ös hétvégék 95 %-ára, de 2016-ra is lehet neki fellépése. Persze aki látta élőben, az onnantól őt akarja. Na bocsi, ez volt itt a reklám helye. :)
2014. okt. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 dodi1881 válasza:
Nekünk az étterem tulajdonosa, mikor elmentünk érdeklődni, mikor van szabad időpontja, azt mondta, előszőr vővélyt keressünk,meg a zenészeket foglaljuk le, (itt idő intervallumot nézzünk, mely napokon jó nekik) . Utána menjünk be a hivatalba lefoglalni az időpontot, és utána fixáljuk a vőfélyel, és azenészekkel is, nameg utána menjünk hozzá(mármint az étterem tulajdonosához). Így tettünk. Először a vöfélyt foglaltuk le. Így is szerencsénk volt, hogy volt időponja még.
2014. okt. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dodi1881 válasza:
Azt nem írtam, hogy a 2014 júliusi esküvőnket, már 2013 októberében kezdtem el szervezni.
2014. okt. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 VeDi84 válasza:

Szia!

Nekünk a lánykérés és az esküvő között 6 hónap telt el, ennyi idő volt a szervezésre. 2014 áprilisi esküvőnkre én 2013 októberében (max. november elején) lefoglaltam a zenekart, fotóst, videóst, vőfélyt. A foglaláskor még csak telefonon egyeztettünk, és ekkor beszéltük meg, hogy mikor keressük őket a részletek átbeszéléséhez. Ezek az nagy esemény előtt 2-3 héttel voltak aktuálisak. Vőfélyel háromszor találkoztunk, vele több volt az egyeztetés, hogy gördülékenyen menjen minden.

Szerintem ennyi idő pont elég volt. Személyes véleményem, hogy a foglaláson kívül nem érdemes túl korán elkezdeni a szervezést, mert negatívan is elsülhet a "túlszervezés".

2014. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!