Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi az eljárás, ha én román...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az eljárás, ha én román állampolgár vagyok és férjhez mentem egy magyar álampolgáru férfihez?

Figyelt kérdés
Most volt az esküvönk és nem tudom mijen papirokat és hol kell eljárnom ahoz, hogy minden meg legyen, mert fel vettem a férjem nevét, de ö magyar állampolgár én meg román, de meg van a tart.engedélyem (lakcímkártya, TAJ, ADÓ)és februárba kell szülnöm is.
2010. jan. 24. 16:55
1 2 3
 1/22 Kankalin ***** válasza:
35%
Menj be az okmányirodába szerintem
2010. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%
Az anyakönyvvezetőt keresd meg, ő segit.
2010. jan. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
18%
Menj haza.
2010. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Kankalin ***** válasza:
75%
Otthon van.
2010. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
17.17-es látom, te is jobban befogadod a kinaiakat mint a határon túli magyarokat. Szégyeldd magad.
2010. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
10%
Nem fogadom be jobban a kínaiakat, se másokat, de én se megyek más országba és veszem el a pénzt az ottaniaktól, csak mert én szegényebb országból jöttem. Az ilyenek mindig jobban járnak, a magyar meg pusztuljon meg.
2010. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
19%
A kedves határon túli "magyar" tanuljon meg helyesen írni.
2010. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Kankalin ***** válasza:
64%
Szégyeljétek magatokat, de mélységesen akik belekötnek abba aki a segítséget kér!!!!!
2010. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%
17:25 - akkor te se menny Nemetorszagba ,Angliaba stb. dolgozni,mert elveszed az ottaniaktol a penzt.Sztem szegyelhetned magad a felfogasod miatt.Arra nem is gondolsz,hogy a kerdezo nem anyagi okokbol koltozott Magyarorszagra,hanem egyszeruen azert,mert,ha magyarnak szuletett szeretne a nemzete hazajaban elni.Kivancsi avgyok,ha te lennel hataron tuli magyar,hogy esne az,ha igy beszelnenek rolad a magyarorszagiak.Nehogy azt hidd,hogy te nagyobb magyar vagy,mert Magyarorszagon elsz,ugyanolyan magyar a kedves kerdezo is,mint te,ha nem nagyobb.
2010. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
17:25 "a magyat meg pusztuljon meg..." ..a kerdezot ne hasonlitsd a kinaiakhoz,ugyanis o is ugyanolyan magyar,mint te.Bezzeg,ha nem lett volna az a franya Trianon akkor nem lenne semmi bajod a kerdezovel.Mindenkinek joga abba az orszagba koltozni aminek erzi magat...Az ilyen emberek,mint te az orszag szegyenei es nem a bevandorlok.
2010. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!