Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Eskuvo vagy szakitas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adi88 kérdése:

Eskuvo vagy szakitas?

Figyelt kérdés
Sziasztok parommal 5eve vagyunk egyutt,kisebb szunetekkel, jelenleg 16hetes terhes es tervezzuk a hazassagot. De van egy baratnoje, akit en se s anyosomek se neznek jol, mivel eleg r@#$%&c es na...ovjuk a bnomot h ne forduljon le a jo utrol. A baj "csak" az, hogy nem lehet oket szetvlasztani sehogyse s mar elegeem van hogy barhova megyunk barmit csinalunk o velunk kell legyen. Ma pl mentunk h mondjak meg a baba nemet, es bar nem lepodtem meg,de o is jott velunk. Faradtan jovok haza mhnkabol, le se tudok fekudni mert a masik itt van s a gyermeke csak sir egyvegbe. Estere mire kettesbe tudnank lenni,en mar hullafaradt vagyok. Roviden,csak halotarsak vagyunk...az a rohejes,hogy mjkor rakerdeztem JOGOSAN h en (mi) vagy a bnoje, azt valaszolta h barmennhire szeret de tole meg a szulei se tudnak elvalasztani. Hiaba magyaraztam h mi mar egy kib#szott csalad vagyunk nem a barTnok kell Z elso helyen legyenek, ugyanaz volt a valasza. Ahany pasija volt mindenkinek meg volt gyulve a baja ezzel a baratnojevel, megse fogja fel h valamit kellene valtosztasson. Na de felmerult bennem par kerdes...varjam meg h a baba szulessen meg, maradjunk addigis igy mint most, majd valamilyen modon szakitsak s neveljem fel en? Hazasodjunk ossze, hatha megvaltozik...vagy mi a velemenyetek? Eltuntetni nem tudom a baratnojet,nem vagyok gyilkos :)) de mar elegem van h amikor nagy veszekedesek utan persze miatta ,helyrejon a kapcsolat,eltelik par nap es kezdpdik eleitol. Nwm pasiznak egyutt,tehat nem vagypk feltekeny, es a baratnojere se, hanem inkabb arra,h nem tudja merlegelni a helyzetet. Amugy en 26 s a draga parom 21 eves. Ha szamit...szeretem,de ha nem lenne terhes biztos szakitanek...
2014. okt. 20. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő a barátnőjét választotta.....
2014. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
21 évesen még szinte gyerek... nincs ahhoz felnőve, hogy egy család legyetek...
2014. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el par hetre,majd akkor kiderül mennyire vagy fontos neki.
2014. okt. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, a barátságnak is van határa. És bár szeretem én is a barátnőmet, de eszembe sem jutna, hogy minden percben együtt legyünk. Agybajt is kapnék, ha állandóan itt lenne nálam. Időközönként találkozunk, hetente beszélünk, de amúgy mindenki éli a saját életét. Ami nem azt jelenti hogy lesz@rjuk a másikat, ha segítség kell ott vagyunk egymásnak, de máskülönben nem folyunk bele egymás magánéletébe, minden napjaiba.

Most már nem tudom mit tehetnél, minek kellett a gyerek, tudtad hogy milyen előtte is gondolom.

44/N (gyerekkori barátság, 12 éves korunk óta)

2014. okt. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kérdésben van a válaszod. Esküvő vagy szakítás? Kérdezd meg tőle.
2014. okt. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Regebb nem voltak ilyen gondok mivel o is dolgozott, de most szulesi szabadsagon van (el kellett jojjon veszelyeztetett szulessel mert olyan helyen dolgozik hogy arthat a babanak) . En megertem h kellenek baratnok nem a tulajdonom de ne pont o s nem erti h kell fekezze magat. Maganelet? Pff...en ha kimegyek 1-2 orara egy heten 1x a haverokkal o mar buftizik. Visszaterve a maganelethez, toroltette meg a facebookom is, minek ha mar nem kell senki csak o? Erettnek erett, mert 8 eve o tartsa el sajat magat, ebbe nem akarok belemaszni de erett. Elkoltozni nem tudok, o lakik nalunk (en s anyum), van sajat lakasom de meg nincs teljesen bebutorozva...de igaz, hogy egy kis szunet rank ferne, ha maskepp nem fogja fel...
2014. okt. 21. 06:05
 7/10 anonim ***** válasza:

"tartsa"? :D


Visszatérve, nagyon sokan vannak, akik eltartják magukat régóta, de érzelmileg nem elég fejlettek. Amiket leírtál itt a hozzászólásban, az is erre utal. Lakva ismerkszik meg az ember, most kiderültek dolgok... "kisebb szunetekkel" - ez is sokmindent elárul...

2014. okt. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele,hogy akkor legyen a barátnőjével,amikor te dolgozol.Nem kell hogy válasszon közted és a barátnője között,de ossza be jól az időt.
2014. okt. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A Dédimamám nagy spíler volt, Neki a Dédipapám baráti társaságával gyűlt meg a baja a házasságuk elején. Azt mondta, hogy rámozdult a barátja. Elintézte a dolgokat.

Nem mondom, hogy hasonlót kell tenni. Csak azt, hogy vannak kezelhetetlen állapotok, amiket nem lehet normálisan elintézni.

2014. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A dednagymamas torrenetbol nem vehetek peldat, amig osszevoltunk veszve szeme lattara flortolt velem a bnoje, es mielott par honapja kibekultunk a bnoje adta a tanacsot, mivel egyik este athivott es elegge sokat illogattunk s mikor mar felcsoren voltunk bocsanatot kertem h nem tudom megtenni mert meg szeretem az exem (jelenlegi parom) s o ment hozza h mi tortwnt s igy bekultunk ujra ki, mivel h a tavaly ota nem beszeltunk, o nem tudta h meg szeretem. Roviden, ha azt mondanam h a bnoje kikezdett (ujra)velem, azt mondana h nem csodalkozik,mivel tudja h r%&@*c...nem tudom latta-e hogy mien topicot nyitottam meg, de erdekes azota nem beszeltek..
2014. okt. 22. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!