Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok! Nekem milyen esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nekem milyen esküvői ruha állna jól? Többi lent.

Figyelt kérdés

168 cm vagyok,körte alkatú,tehát sajnos kis mellem van:75/A

Amúgy push up melltartókat szoktam hordani,hogy nézzek is ki valahogy,viszont nem tudom,hogy esküvői ruha alá ez megoldható-e.

Csipkés ruciban gondolkoztam,és pántos,vagy pánt nélküliben. Amúgy ilyen kicsi mellett megfog egyáltalán a pánt nélküli melltartó?

Segítsetek :) ruha képeket is linkelhettek



#esküvő #esküvői ruha #esküvői melltartó
2014. okt. 24. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha ilyen kicsi a melled, nem kell a ruha alá melltartó (alá vannak bélelve, nem látszanak át). A vonalú ruhát válassz.
2014. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
2014. okt. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Pont, hogy nem előnyös a pántnélküli ruha, mert az annak áll jól, akinek fenntartja a felsőrészt a melle és szépen kiemelkedik.

Így pedig, mint minden más ruhánál is az az előnyös, ha a felsőrészen van valami megoldás, ami elvonja a figyelmet a lapos mellről, tehát egy fodor, egy nyakbaakasztós dolog, csipke stb.


[link]


[link]


[link]

2014. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Ruhája válogatja, hogy van-e benne beépített melltartó/bélés. Sok helyen amikor Rád varrják, ezt is változtatják. Ismerek olyan pécsi kölcsönzőt, ahol az van kinézve a szalonból, aki nem veszi fel a pushupot, amit ajánlanak hozzá.

Én varratom a sajátom, betét van belevarrva. Nekem sincs sokkal nagyobb mellem, 75B-s vagyok, pánt nélkülit választottam, de nem szív alakú dekoltázzsal, mert az nem állt volna úgy, ahogy kellene neki. Egy picit lejjebb megy a vonala középen, de majdnem egyenes. Nekem ez volt a legelőnyösebb.

Lehet pánt nélkülid, de nem mindegy, hogy milyen. Lesz, ami nem fog jól állni (ahogy a nagyon nagy mellű nőknek sem mindig a pánt nélküli a legelőnyösebb). A ruha súlyát elsősorban a derekad fogja tartani, nem a felső rész, szóval amiatt ne aggódj, ahogy befűznek/behúzzák a ruhát, ha az Rád van alakítva, akkor nem fog elcsúszni.

2014. okt. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez a sellő fazon szerintem pont nem körte alkatra való.
2014. okt. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Akkor pontozz le, ha ez életed öröme! Komolyan, nem tudom, minek van ez az oldal, ha az ember percekig keresgél a másiknak, próbál segíteni, szán rá időt, erre hülye bunkók lepontozzák. Ennyi örömötök legyen összesen.
2014. okt. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Én senkit nem pontoztam le, szerintem a szünet miatt van, ma minden kérdésnél minden választ lepontoztak.
2014. okt. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6-os: a számból vetted ki a szót.
2014. okt. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 piroska és a farkas ***** válasza:
89%
Én nem kérdőjelezem meg senki joszándékát, de mint " körte", tudok nyilatkozni: a sellő tényleg nem előnyös, nagyon nem, ugyanis pont a csípőt dobja ki , ráadásul a legtöbbnek pont a mellrésze hagsúlyos, és szép dekoltázst kíván, ami ugye nekem, hát... Én egy pántnélküliben voltam, és redőzőtt volt a ruha, a mellrészen keresztbe, utána meg vhogy lefelé átlosan, tehát nyujtott valahogy.
2014. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pánt nélküli ruhát akkor érdemes választani, ha van melled ami megtartja. Olyat pedig semmiképp ne, ami a csípődet hangsúlyozza, tehát abroncsa legyen.
2014. okt. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!