Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha felkérnek valaki koszorúslá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felkérnek valaki koszorúslánynak, akkor ő fizeti a kiválasztott ruhát, vagy a pár, aki felkérte?

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 14:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Aki felkérte. De a ruhát sem a koszorúslány egyedül választja, hanem a menyasszonnyal együtt, vagy sok esetben a menyasszony dönt egyedül.
2014. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Inkább azt mondom, hogy megbeszélés kérdése, voltam olyan esküvőn, ahol az esküvő előtt közölte a menyasszony 5 nappal, hogy mindenki fizeti a saját ruháját. :)
2014. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ige, úgy gondoltam az adott ruhát, hogy a menyasszony vagy egyedül, vagy a koszorúslányokkal együtt kiválasztja a színt és a fazont. És utána kire marad a fizetés.

Én eddig amikor koszorúslány voltam, mindig magamnak kellett fizetnem a ruhám, de nem tudom, hogy az enyémen ez hogyan legyen.

2014. okt. 14. 14:41
 4/15 anonim ***** válasza:

2.

És kifizették?

2014. okt. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nálunk maguknak fizették.

Egy kérésem volt, h a színben egyezzenek meg (szerencsére olyat választottak, ami mindenkinek jól állt és megfelelt), a fazonba egyáltalán nem szóltam bele, kinek-mi áll jól :) Csak elkísértem őket.

2014. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha megkötött szín és fazon van, akkor a menyasszony minimum támogatja valahogy, de ha szabadon választott, akkor a koszorúslány. Nekem pl. még sosem fizették ki, viszont nem is volt megkötés. De ez mind falusi lagzi volt, nagyestélyis téma. Mostanában lett divat ez az egyenszín-egyenruha dolog.
2014. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
hát elvileg a párnak illik fizetni, de lehet megbeszélés kérdése.
2014. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, kifizették. Mondjuk nálunk alapból nem volt egyszerű, mert persze számít a menyasszony véleménye, de amikor nincs egyetértés, akkor jó lett volna leülni és megbeszélni, de nem, nem volt hajlandó. :) Pedig csak a színek nem voltak jók, ugyanis volt, hogy valakinek nem állt jól a rózsaszín, mert teltebb volt, de legyen az, mert a menyasszony kedvenc színe, nem érdekelte, hogy nem érzi jól magát a koszorúslány jelölt, jelzem, tényleg nem állt jól neki. Akkor ami neki jól állt, az a többi lányon nem állt jól. A hugom volt a menyasszony és mondtam, hogy remélem, először és utoljára ment férjhez, mert nem biztos, hogy szeretnék +stresszt feleslegesen. Végül berágott, és ott bukott ki, hogy akkor mindenki vegye fel azt, amit akar, nem érdekel, ha nem egységes, és végülis nem is akarta fizetni a ruhákat, egyértelműen átlátszó volt, provokált szitu. Hab volt a tortán, hogy az akkor 3 éves lányomra akart volna csináltatni egy koszorúslány ruhát, ami nagyon gáz volt, szülők is mondták, hogy nem kéne, ne csináljon a gyerekből bazári majmot de neeem, majd ő megmondja. :) de sok helyen úgy szokás, hogy aki felkéri koszorúslánynak a másikat, az fizeti, aki meg szeretne koszorúslány lenni, az fizeti magának. :)
2014. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Teljesen változó.

Én egyszer voltam koszorúslány, mindent magunknak fizettünk, ruha, fodrász, smink.

Viszont nem volt megszabva a ruha, hogy milyen választunk. Persze azért összebeszéltünk (4-en voltunk) és megmutattuk a menyasszonynak is a ruhánkat, hogy azért passzoljunk egymáshoz.

2014. okt. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én fizettem nekik a ruhát - persze volt egy felső árhatár. A szín meghatározott volt, a fazont ők választották, mivel megvettem nekik a ruhát, így szempont volt, hogy nekik is tetszen, esetleg még fel tudják venni valahova. A kiegészítőket, smink, fodrász stb, azt maguknak fizették.
2014. okt. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!