Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik felkérni a vőlegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik felkérni a vőlegény húgát/nővérét koszorúslánynak?

Figyelt kérdés
Még ha alig ismerem, akkor is?

2013. aug. 26. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Igen.
2013. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem igen.
2013. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Egyesek szerint "kötelező" is felkérni az adott személyeket, de...

Azért azt tartsuk szem előtt, hogy ez az esemény rólad, rólatok szól és azon van a hangsúly hogy te/ti mit szeretnétek!

Persze sokan most azt mondják, hogy Akkor sem lehet kihagyni a családot, mert ez őket is érinti, de én akkor is úgy gondolom, hogy egy esküvőnek arról kell(ene) szólnia, hogy a az ifjú pár érezze magát tökéletesen!

És ez nem jellemző, de nem nekik kellene alkalmazkodni a rokonok, jelenlevők érzéseihez, hanem fordítva!


Tehát ha meg akarod kérni, hogy legyen koszorúslány az esküvődön, akkor tedd meg, ha nem, akkor ne szólj neki, de ahogy mondtam, ebben az esetben készülj fel az indokolatlan "öriharira".

2013. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igen

a hagyomány szerint is az ifjú pár hajadon nőrokonai (testvér, unokatestvér) és legjobb barátnői a koszorúslányok

2013. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan felkérheted.
2013. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy olyan embereket kellene felkérni koszorúslánynak a menyasszonynak, akiket ismer és szeret. Most egy alig ismert embert, akivel 2x találkozott életében kb., miért kérne fel vki koszorúslánynak?
2013. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"akivel 2x találkozott életében kb., miért kérne fel vki koszorúslánynak"


Én elképzelhetőnek tartok ilyen helyzetet. Mondjuk nincsenek a menyasszonynak lány testvérei, jó barátnői és olyan hajadon női rokona sincs, akivel jól kijönnének.

Egyébként én is annak a pártján vagyok, hogy inkább olyat, akit jól ismerünk és közel áll hozzánk, de nem mindig van ilyen.

2013. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A vőlegény részéről is illik minimum egy lányt felkérni koszorúslánynak, és ha van lány testvére, aki még nem házas, akkor értelem szerűen őt illik felkérni.
2013. aug. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!