Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti akik házasságellenesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti akik házasságellenesek vagytok, elmennétek egy barát, ismerős, vagy családtag esküvőjére? Vagy nektek ez sem fér bele?

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

igen

mert semmi köze ahhoz h én nem akarok házasodni

2014. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mennénk? Én a SAJÁT életemet a saját értékrendem szerint élem, ő meg a saját életét a sajátja szerint. Ez nem vallásháború banyek, hanem egymás szabad akaratának tiszteletben tartása.
2014. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lagziban lehet a legjobban csajozni :D
2014. nov. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mennék el? Örülök a barátaim boldogságának, függetlenül attól, hogy épp mi teszi őket boldoggá. Valószínűleg végigbőgném az egészt, tudva, hogy nekik mit jelent az a nap. A házasságellenesek általában nem utálják a házasságot, mi okuk lenne rá? Csak nem vágynak rá.
2014. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Hol az összefüggés???

2014. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként, hogy tovább ragozzam: a házasságellenesek nem úgy tekintenek a házasságra, mint normális ember egy sátánista szeánszra, vagyis dehogy veszek részt ilyen istenkáromlásban:D Ez inkább olyan, mint hogy én macskát tartok, de a kutyákat is szeretem, szóval simán eljátszok a barátaim kutyájával, ha ott vagyok, attól függetlenül, hogy én nem vágyom sajátra. A macska más típusú állat, nem lehet kijelenteni, hogy jobb vagy rosszabb a kutyánál, de valakinek ez áll közelebb az igényeihez, van akinek pedig a kutya. Remélem elég szemléletes a példa.:)
2014. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Ha neked a piros a kedvenc színed, akkor nem mész be egy sárgára festett házba?

Kb. ilyen összefüggés van a kérdésedben.

2014. nov. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Persze hogy elmennék, nem is tudom hogy jut ilyen az eszedbe.
2014. nov. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Én sem akarok házasodni, de ez milyen jelző már, hogy házasságELLENES? Szerintem ilyen ember nincs is. Vannak a házasságpártiak, meg a nem házasságpártiak, de "ellenesek" nem igazán vannak. Na, de hogy a kérdésre is válaszoljak, természetesen elmennék.
2014. nov. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!