Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Edesapam szerint semmi jogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edesapam szerint semmi jogom menyasszonyi ruhat felvenni ha mar egyutt elek a baratommal, de meg nem hazasodtunk ossze. Logikus ez igy? Miert nem tud a szulo modernebben gondolkodni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 10:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
21%

Értelmetlen, amit ír.

A menyasszonyi koszorút nem teheted a fejedre, mert nem vagy szűz. Fehér ruhát felvehetsz.

2014. nov. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
98%
Második házasságnál nem illik, egyébként meg ilyen felfogással bezárhatnának az esküvői ruhaszalonok.
2014. nov. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Egyszeruen nem tudja elfogadni, hogy oszekoltoztem a parommal, akivel ugy is mar terveztuk az eskuvot.
2014. nov. 10. 10:30
 4/36 anonim ***** válasza:
97%
Majd beletörődik.
2014. nov. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
52%

Mert maradi :) Mond neki hogy nem voltatok együtt. Ha már ő ilyen kedves egy ember.

Vagy hogy teljesen igaza van.Szerunted sem kellene, csak a rokonság ragaszkodik hozzá és nem akarod megbántani őket:)

2014. nov. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
97%
Vagy csak elmondod neki hogy köszönöm a véleményed ,de ezt mi döntjük el..aztán ennyi.
2014. nov. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, apukádnak joga van a saját véleményéhez, neked meg ahhoz, hogy abban esküdj, amiben csak akarsz. Ez egy ilyen dolog.
2014. nov. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
En is hulyessegnek tartottam ezt az egesz ruha dolgot. Miert kellene nekem szegyenkeznem igazabol. Ezt nem ertettem.
2014. nov. 10. 10:54
 9/36 anonim ***** válasza:
94%
Apukád tényleg kicsit maradi, nyugodtan felvehetetd a menyasszonyi ruhát. Második esküvőre "nem illik" de mégis felveszik sokan, tehát szerintem lényegtelen. Abban mész férjhez, amiben akarsz, ne más mondja meg. :)
2014. nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
87%
mond meg neki hogy ha ő akar az oltárhoz kisérni, akkor menyasszonyi ruhában leszel, ha meg nem akar ott lenni az esküvőn, szíve joga hozzá. Nyilván nem a ruhával van a baja, hanem magával az esküvővel, netalán a barátoddal, az meg nem fog elmulni a nagy nap után sem, nekem elhiheted...
2014. nov. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!