Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hercegnős menyasszonyi ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hercegnős menyasszonyi ruha de abroncs nélkül? Létezik? Tudtok linkelni?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék egyszerű ruhát, az abroncsosok annyira nem tetszenek, úgy érzem picit idejét múltak.

Meg persze nem csak ezért.

Amúgy molettebb vagyok, szerintetek, ha van rajtam túlsúly(kb 15kg) az abroncsos azaz nagy szoknyás pont, hogy ellensúlyozza, vagy negatívan kiemeli?


Amúgy mindenképp olyat szeretnék ami csipkés és van egy kis (csipkés) válla.

Ez az álomruha:


[link]


De gondolom ehhez elengedhetetlen az abroncs... :(


2014. nov. 21. 18:21
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja, és ennél azért kisebb szoknyásat szeretnék, ha van abroncs ha nincs.
2014. nov. 21. 18:22
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Én sem szerettem volna ruhámhoz abroncsot, de a szalonba azt tanácsolták, hogy viseljem, mert ha nem viseltem volna folyton a lábam közé ment volna a szoknya, állítólag járni is alig tudtam volna benne és ráadásul baromira melegített volna a szoknya. De ott is mondták nekem ahogyan én szeretném, csak tanácsot adtak. Szóval semmi sem kötelező, a Te döntésed. :-)

2014. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
2-es voltam, még annyi, hogy alám végül olyan pici abroncsot tettek, hogy alig látszódott, olyan volt kb. mintha nem is lett volna a ruha alatt. :-)
2014. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem tetszenek a hercegnős ruhák, de amit belinkeltél, az nagyon tetszik.

Sajnos, ha az kell hozzá, hogy így álljon, akkor kell abroncs.


A 15 kg súly arányosan van rajtad? Ha a hasad körül netán, akkor nem előnyös ez a fazon. Ha a csípődön, combodon, akkor jótékonyan takarni fogja.

2014. nov. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%

Lehet valami abban amit az előző ír, tényleg nem lenne szép látvány. Valami empire fazonút tudnék amúgy elképzelni abroncs nélkül

[link]

[link]

2014. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok, a nem szép látványt a láb közé csúszó szoknyára értettem.

+15 kiló esetén szerintem kimondottan jót tenne az abroncs, persze függ az alkattól.

2014. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg nézd meg az ún. tea length ruhákat. Nálunk egyáltalán nem elterjedt, úgyhogy elég különleges lenne; és bár a szoknya alakja ugyanaz mint a földigérőnek, mégis valamivel kisebb. Persze ha alacsony vagy ez kilőve (meg el tudom képzelni hogy ez sokaknak nem tetszik, de hátha :) ).
2014. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igen, azt gondoltam, hogy nem szeretnék ennyire vékony ruhát amibe látszik a lábam...

Ezért mindenképp olyanba gondolkodok ami ilyen réteges (rakott szoknyás?)

Tehát van mondjuk egy elálló tüll rész rajta.

Elosztva vannak a plussz kilók. Mindenem nagy :D

A mellem is eléggé

A párom nem szereti a közvetlenül mell alatt bővülő ruhákat, mert szerinte kismamaruha, úgyhogy azok kilőve

2014. nov. 21. 20:28
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

[link]

[link]


Kicsit másképp hercegnős :)

2014. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
[link] alsószoknyák. Nem kell feltétlen óriásinak lennie :).
2014. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!