Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol érdemes esküvői ruhákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes esküvői ruhákat nézegetni online?

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az interneten.
2014. nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nézegetni bárhol, venni viszont nem sok helyről érdemes.
2014. nov. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

weboldalakra voltam kíváncsi...

Mert fogalmam sincs még,milyen típusú ruha tetszene.

2014. nov. 27. 22:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt billentyűzd be a tetejére. [link]
2014. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha bérelni akarsz, vagy itthon venni, akkor célszerű a hazai szalonok honlapját nézegetni (google-be beírod "esküvői ruha szalon" + a városod neve), mert lehet, hogy külföldi honlapon kinézel valamit, és itthon sehol sem fogod megtalálni.

Ha kinéztél valami stílust, akkor menjél el szalonokba ruhát próbálni (kötelezettségek nélkül, tehát ahol pénzt kérnek a próbáért, azt került el), mert lehet, hogy fotón tetszik, de rajtad nem az igazi. Ott is tudnak ajánlani olyan szabást, ami neked jól áll.


Ha netről akarsz rendelni, akkor a régi kérdéseknél vannak oldal felsorolva.

2014. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes a báli, vagy szalagavató ruhákat kínáló helyeken is szétnézni, mert ott is vannak csodálatos ruhák, és ha fontos az ára akkor ott valamivel olcsóbbak is. Az unokatesóm is ilyen helyen talált magának ruhát, és senki nem mondta volna meg, hogy nem kifejezetten esküvői ruha volt rajta.
2014. nov. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Araonline.hu


Sok ruha fent van a honlapon, de erdemes szemelyesen is megnezni.


Nekem onnet volt a ruham, jo szivvel ajanlom

2014. nov. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A facebookon az Ujesküvöiruha kft-t ajanlom, fent van több katalogusuk, es a ruhaik szepek, es normalis aron meg lehet venni, en is ott vettem.
2014. nov. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
www.aliexpress.com
2014. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!