Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozásba lenne...

Milyen vállalkozásba lenne érdemes belevágni teljesen kezdőként?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amihez nem szükséges helyet bérelni hanem online lehet csinálni és jövedelmező megéri.

2014. nov. 24. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Olyanba amihez értesz. Ha olyasmibe vágsz bele, amiről fogalmad sincs,egyfelől ott húznak le, ahol tudnak , másfelől hiteltelenné válhatsz az ügyfeleid körében.


Divat mostanában, de hiába, hogy egy webáruház megvan pár ezerből, ha nem értesz hozzá és nem méred fel reálisan a lehetőségeidet, fizetőképes valós szintű igényű kereslet hiányában rövid úton zárás lenne a vége.


Ha nyelvet jól beszélsz, akkor meg fordítással még kevesebből kihozod a vállalkozást és eredményesebb is lehetsz, mint kereskedelemmel.


De kérdés, mihez értesz?

2014. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

fordításból? Sajnos nem beszélek olyan szinten..

mihez értek?

szeretek rajzolni.

de arra gondoltam hogy póthajakat árulnék vagy vmi kozmetikumokat arra van kereslet nem?

2014. nov. 24. 16:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért van mostanában ilyen sok "vállalkozást akarok" kérdés? Kérdező, te miért szeretnél vállalkozást?
2014. nov. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak példaként hoztam a fordítást, nem mint bombaüzlet.


Az, hogy mire van kereslet (fizetőképes és valós igényű) azt Neked kell tudni meghatározni az üzleti tervedben. Ha az nincs, vagy nem reálisan méred fel nem túl szerencsés belevágni, mert csak egy vállalkozás lesz a sok kényszervállalkozásból, amik legritkább esetben nyereségesek. Veszteséget termelni,meg olyan mintha fizetnél azért, hogy dolgozhass.

2014. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen nincs, néha vannak olyan innovatív kezdeményezések amelyek sok pénzt hoznak.

Ha belevágsz valamibe biztos, hogy rajtad kívülk még 100-an fogják már csinálni. Szóval csak óvatosan...

Ha vállalkozó vagy éjjel-nappal dolgozol (hétvégén is), amég a barátaid 16:00kor befejezik. :) Persze előbb utóbb mneglesz az eredménye, de évekbe fog telni.

Szerintem így működik reálisan, ha jó vagy kitartó és szerencsés. Sült galamb nem fog berepülni magától a szádba.

2014. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hogy miért azért mert nincs munkám..

és talán nem az irodában akarok megrohadni és a főnök kívánságait lesni..nem az a típus vagyok nem bírok ott meglenni belebetegszem a bezártságba..

meg szar a fizetés is.szeretem magam irányítani a dolgokat.de már tanácstalan vagyok nem tudom mennyi pénz kéne hozzá és mennyi jönne vissza főleg hogy mindenki szarul áll így kevesebb is a bevétel.tisztába vagyok vele hogy ez ilyen..azért kérek tippeket mibe érdemes akkor fektetni?

2014. nov. 25. 02:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs munkád, menj el munkanélkülire, ott meg évente kétszer van lehetőség az önfoglalkoztatóvá válási támogatást igényelni.


De továbbra is ott van a kérdés, hogy mire van valós igényű fizetőképes kereslet, ami a rajzoláshoz köthető egyáltalán?


A piacodat neked kell jól ismerni, amíg az nincs meg felesleges belekezdeni bármibe is. Az, meg hogy valaki teljesen más közegből azt mondja, hogy neki ez vagy az jött be, még nem jelenti azt, hogy Neked is az ott a Te környezetedbe működni fog.


De munkaügyiben erre is van lehetőség, hogy egyáltalán a vállalkozási kompetenciád fejleszd egy kicsit, mert az se csak annyi, hogy "nem akarok főnököt".

2014. nov. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta valami?
2019. dec. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!