Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok erről a ruháról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a ruháról?

Figyelt kérdés

Persze fehérben, hozzá talán egy fátyollal és boleróval.


[link]



2014. nov. 30. 10:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az asszimetriája miatt éppen nagyon alkalmatlan kismamaként. A hasad miatt még feljebb lesz az eleje, es úgy már nem lesz szép. Egyébként a szabás többi része teljesen jó, főleg babaval. A hajadba énis más díszt, vagy hátra fátyolt tennek...
2014. nov. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem attól is függ, hogy mennyi idõs terhes leszel. Ha még kicsi a pocak és tényleg nem nagy a mellméreted, akkor jó lehet. De mindenképp fátyol nélkül. Nem nézne ki jól vele, egy szép csatt, dísz oldalra a hajadba illene hozzá, de szerintem a tiara is túlzás lenne. Ha ez mind így megfelel neked, akkor azt mondom hogy szép. Az sem baj, ha kéttanús esküvõ, ha lesz fotózás, sokkal jobban fogsz neki örülni pár év múlva, hogy attól hogy nem hagyományos lagzid volt, de attól te is voltál szép menyasszony. :)
2014. nov. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, ezt azért írtam mert barátnõméknek is csak két tanús esküvõ volt külföldön, hogy az egész herce-hurcát megússzák, ami a szervezéssel jár. Félig meddig menyasszonyi ruhája volt, és utána fotózás. Most néztük vissza a régi képeit, és nagyon örül neki, hogy vannak szép esküvõi fotói, de megúszta az egész hajcihõt ami ezzel jár. :)
2014. nov. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem próbáld fel mielőtt megveszed :) amúgy szép ruha de ha én egyszer férjhez megyek biztos hatalmas fehér ruhám lesz :D gratulálok a pici babához :)

22L

2014. nov. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ milyenek a melleid, mert ez a ruha nem fog rajtuk tartani semmit, sőt a súlya lefelé fogja húzni.
2014. nov. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. :)

A hasam még nem olyan nagy, hogy nagyon megemelje a ruha elejét, és a melleim most, a terhesség alatt lettek normál méretűek, így végül megrendeltem a ruhát. :)

A fátyolról sikerült lebeszélnetek, úgyhogy majd nézek hozzá egy menyasszonyi kalapot. Meg boleró helyett talán inkább egy stólát. :)

2014. dec. 1. 10:05
 17/17 anonim válasza:
100%
szép maga a ruha :) szerintem aranyos
2014. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!