Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A menyasszonyi ruhához és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonyi ruhához és a menyecske ruhához 2 különböző cipőtök volt? És mi volt harisnya, combfix, vagy semmi? Melyik a kényelmes?

Figyelt kérdés
Már megvan mindkét ruhám, nyáron lesz az esküvőnk, de nem tudom, h 1, v. 2 cipőt vegyek-e,és hogy hol kaphatnék jó áron? (Debrecen)
2014. nov. 30. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem külön cipőm volt, 12 óra után örültem, hogy lerúghattam a gyönyörű fehér cipőmet, aminek 10 cm sarka volt.

Nekem testszínű harisnyám volt, a combfixből nem találtam megfelelő méretet.

2014. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanaz a cipőm volt. Hajnalban pedig levettem, mert a sok tánc miatt mar semmilyen cipőben nem birtam volna. Combfixem volt. Ugyanolyanbol kettő. Frissitesnek jo volt tisztát felvenni éjfélkor.
2014. dec. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy cipőm volt.

Úgy választottam kiegésztőket, hogy a fehér cipő illő legyen a menyecskeruhához is. Plusz nekem az fehér pöttyös volt ( olyan grease-s típusú)


Combfixem volt, így is melegem volt, pedig nem nyáron volt az esküvő.

Nekem kényelmes a harisnya is, mert napi szinten hordom, de azoknak magas a derekuk, pisilésnél egyszerűbb a combfix a ruhaban.

Nekem ez is fehér volt, illett a menyecskéhez is.

Harisnya nelkül nem volnék,mszéttöri a lábadat a cipő.

Egyebként én úgy választottam, gy bírjam benne, plusz így csak egyet kellett kitaposni. ( 5 cm sarok, zárt fehér klasszikus cipő... Bírtam benne reggel6 ig)

2014. dec. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ui: nekem is volt váltás harisnyám, kellet is
2014. dec. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

2 Cipo, harisnya.

A menyecske ruhamhoz gaz lett volna a feher cipo, de ez ruhafuggo.. (Combfix nyaron sztem jobb, de nekem eleg husi a labam es nem volt kenyelmes igy harisnyara valtottam)

2014. dec. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Menyasszonyi ruhához fehér combfix és egy 10 centis cipő volt rajtam.


Menyecskeruhához testszínű harisnya és egy 6 centis cipő, viszont hajnaéli kettő körül már nagyon fájt a talpam, úgyhogy átvettem egy lapos talpú szandált. Még jó, hogy a tesóm 3 lapos sarkút hozott magának. (Azaz csak egyet, anya is eltett neki egyet, mert abból indult ki, hogy ő biztos elfelejtette, plusz volt egy a kocsijában.

2014. dec. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :). A combfix stabilan tartott olyan sokáig? Nem mozdul el? Igazatok van, kell a 2 harisnya. A cipővel van problémám. A ruhám Enzoani, szóval el tudjátok képzelni, abban a ruhaszalonban milyen áron vannak a cipők :(. Nem tudom hol lehetne viszonylag jó áron beszerezni. Igazgyöngy lesz hozzá a nyakamban, a pár ezer Ft-os kínais cipők általában nagyon gagyik, olyat nem szeretnék, hacsak nem találok vmi tűrhetőt, de nem hiszem.
2014. dec. 1. 09:10
 8/12 A kérdező kommentje:
Fehérneműtök milyen volt hozzá? Melltartó-bugyi? Fűző? Menyecskeruhához külön volt színben passzoló?
2014. dec. 1. 09:11
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam fehérneműnek melltartó (pántnélküli) és bugyi volt, fűző nem, de a ruhám fűzős volt. Vettem külön bugyit és melltartót a menyecskeruhához, de nem vettem át.


Combfix tartott nekem, nem kellett igazgatni egyszer sem. Calzedoniában vettem, tiszta szilikon volt a teteje. Én amúgy is sokat hordok nyaranként combfixet, mert a munkám miatt kötelező a harisnya nyáron is és a gagyi no nameket, azért napközben igazgatni kell. Szóval ha combfix mellett döntesz én javaslom a minőséget.


Cipőket én cipőboltban vettem mindkettőt. A mennyasszonyi ruhához lévő cipő akciós volt (érdemes figyelni), így 6000 Ft volt 14.000 helyett, utolsó pár, kifutó modell. A menyecskéhez használt cipőm nem új volt, előtte már kétszer volt rajtam a bátyám és egy barátunk esküvőjén, de azt jó drágán vettem' majd 20.000 forint volt, de azóta már egész sokat hordtam nyaranként, nagyon szuper, jól használható. A menyasszonyi ruhához vett cipőm, azóta egyszer volt rajtam egy fotózáson.

2014. dec. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanaz a cipőm volt, csak combfixet váltottam. A szilikonos nekem nem mozdul el. Cipőm a westerleigh volt. Neten is megtalálod. Én rendeltem, a méret kiválasztásánál nagyon segítőkészek voltak. Egy ruhaszalonban láttam ezeket a típusú cipőket csak hát ott dupla áron adnták volna. Jó szövet anyaga van(hasonló mint a menyasszonyi ruháké), igy nem nyom sehol én reggel 8tól hajnali 4ig hordtam és nem törte fel a lábam. Nekem is több menyassony ajánlotta mert bejáratni sem kell és igy is kényelmes.
2014. dec. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!