Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe került a menyecske...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került a menyecske ruhád, és milyen volt? Ötleteket szeretnék 2015-ös esküvőnkhöz.

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Nekem ilyen volt, csak tetettem rá egy kis pántot, és 12000 volt a kölcsönzése

[link]

2014. okt. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ez Debrecenből van, ugye? Én is Debrecenben lakok, innen kellene menyecske ruha. Szép volt, bár hozzám nem áll közel a magyaros ruha, inkább másfélét szeretnék.
2014. okt. 2. 09:09
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Nekem ez volt:

[link]


Nem kimondott menyecskeruha, de nekem tetszett, és jól éreztem magam benne.

2014. okt. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Különleges volt a ruhád :). Színekben a lilát, zöldet szeretem és a pirosat, illetve a bordót. Végül úgy döntöttem piros lesz, (vagy annak vmilyen árnyalata). Viszonylag fehér bőröm van, és természetes vöröses-barna hajam.
2014. okt. 2. 09:15
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Fehér alapon piros pöttyös volt, térdig érő. Próbáltam képet keresni, de nem találtam. 15.000 Ft-ért vettem. Nekem nagy szerelem volt az a ruha.
2014. okt. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is piros alapon fehér pöttyös volt, és a menyasszonyi ruha mellé ajándékba adták.
2014. okt. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


A középső ruha fém bigyüsz nélkül. 4200 Ft.

2014. okt. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

[link]

Az első 2 képen szereplő volt az enyém.

2014. okt. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sikerült választanom,egy Love by Enzoani ruhát választottam :)
2014. okt. 6. 21:31
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Egy tízesért vettem. Azt hittem leszólja majd a sok hagyományos rokon, meg a lagzi is elég hagyományos volt, de érdekes mindenkinek tetszett. Felénk a bérelhető menyecskék nagyon drágák voltak, 30-40 ezer forintok, és annyit sajnáltam rá, így eldöntöttem simán veszek valami ruhát. Mivel amúgy nem is hordok szinte soha ruhát, ezért úgy voltam vele, hogy olyat veszek, amit esetleg utána is felvehetek, így lett a fenti. Annyit bántam meg, hogy jobb lett volna egy földig érő, hiába gyakoribb a rövid, mert nagyon nem tudok táncolni, és ebben az már látszott is. :/

2014. okt. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!