Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pécsen ill. Baranya megyében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsen ill. Baranya megyében ajánlanátok jó, és nem megfizethetetlen zenekarokat?

Figyelt kérdés
Jövő év szemptemberére tervezzük az esküvőnket párommal,több helyről kértem már ajánlatot,de legtöbb láttán leestem a székről.... 150e Ft még belefér,de 230e és társai az már nagyon sok. 3-4 fős zenekart szeretnénk. Köszönöm előre is az értelmes válaszokat :)

2014. dec. 4. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
A jobb zenekarok kétszáz felett vannak, nálunk ezért lesz nagy valószínűséggel DJ. Akik viszonylag korrekt minőséget tudnak hozni és viszonylag olcsók az a Palatinus Zenekar, a többiek drágábbak, de ha belegondolsz, hogy 3-4-5 felé oszlik ez a pénz és nagyon sokat dolgoznak érte akkor beláthatod, hogy nem irreális sőt...
2014. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Privátban meg tudom adni Ádi bácsiék elérhetőségét (Ő a zenekarvezető).
2014. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Tavaly ők játszottak az esküvőnkön.170 ezerbe kerültek.Mi nagyon megvoltunk velük elégedve.

2014. dec. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Én őket tudom ajánlani, árat sajnos nem tudok, de már többször is hallottam őket játszani és szerintem nagyon jók, egy e-mailt simán megér, hogy árajánlatot kérj több helyről szerintem, aztán majd döntesz :)

2014. dec. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

[link]

www.tajtiboy.hu

2014. dec. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Perfect Zenekarral dolgoztam együtt és nagyon klassz bulit csináltak, de szerintem többet kérnek mint 150k, persze ettől még egy árajánlatkérést megér a dolog, viszont akkor már kérj tőlük is:

[link] (Color Band).

2014. dec. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat,lesz miből válogatnom :)
2014. dec. 8. 00:13
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ők ha jól emlékszem 150.000.- Ft körül vállalják.

2014. dec. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!