Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondolsz azokról, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz azokról, akik 20-22 évesen házasodnak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 13:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
19%
Azt, hogy a nagy "szerelem" elvette a fejüket. Vagy a nőknél még anyagi dolgokra. :D
2015. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
70%
Akik érettek hozzá azoknak örülök.
2015. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

Azt, amit a 30 évesekről. Sok boldogságot.

Én 19 évesen férjhez mentem, 20 évesen szültem, van több jó szakmám, munkám, 19 éves házasok leszünk tavasszal...

Teljesen mindegy, mikor házasodik valaki, ha megfontoltan teszi, ennyi.

2015. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%
Nincs közöm hozzá, mindenki szeretne boldogan élni és a vágyait megvalósitani.
2015. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
70%
Semmit. Miért? 27 évesen házasodtam, a férjem 25 évesen és te erről mit gondolsz? :)
2015. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
10%
Én azt, hogy 80%-uk még nem tudja, mit akar, és 10 év múlva elvált ember lesz. Egyébként nem kívánom ezt nekik, de 20-22 évesen kevesen tudnak egész életükre párt választani. 30-40 évesen is ugyanúgy elveheti a szerelem az ember eszét, de akkor már kicsit specifikusabb, miféle emberbe tud beleszeretni valaki.
2015. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%

22 voltam, amikor házasodtunk, a férjem 23. Ennek tavasszal lesz 8 éve. A rózsaszín köd már elmúlt, nem állítom, hogy nincsenek problémáink, de ezek pont ugyanolyan jellegűek, mint azokéi, akik 5-10 évvel idősebben házasodtak.

Úgyhogy nincs véleményem. Aki így látja jónak, azt nem fogom lebeszélni, nem ezen múlik, ha egyébként érett emberekről van szó.

2015. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
58%
Semmit, manapság talán több bátorság kell hozzá, de megértem, hogy önállóak akarnak lenni és még mindig könyebb kettesben, mint egyedül. Én 18 évesen házasodtam először és ma is azt látom, hogy akkor az volt a helyes döntés.
2015. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
40%
Régen még ez ok volt, de ma már az egyik legnagyobb hülyeség amit az ember elkövethet. Akkor még ok volt, hogy az érettségi után a templomban, majd egyből a szülőszobán köt ki az ember. Meg talán a fiatalok érettebbek is voltak mint most. Nekem például eszembe nem jutna addig férjhez menni, míg nincs mögöttem néhány év munkatapasztalat, anyagi fedezet, stabil háttér. És valljuk be ezek manapsá elég ritkán adatnak meg 20 évesen. Az ismerőseim közül, akik 20-25 évesen mentek férjhez gyakorlatilag mind elvált emberek már.
2015. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%

Lányoméknak most lesz az esküvője, ő 22 éves múlt, párja 23 éves múlt. Ezt szeretnék, mi nem szólunk bele. Sok mindenen múlik, hogy sikerül-e. Anyagilag stabilok. Van hitelmentes házuk, autójuk (mindkettőnek külön), munkájuk.

Remélem sikerül nekik.

2015. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!