Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Azok, akik fiatalon férjhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik fiatalon férjhez mentek nem érzik úgy, hogy nem élték ki magukat?

Figyelt kérdés
Akik első komoly kapcsolatukban férjhez is mentek nem érzik úgy, hogy nem élték ki fiatalságukat, nincs bennük kíváncsiság, hogy vajon milyen lehet más férfi udvarlásait hallgatni stb. (nem a szexuális kapcsolatra gondolok).
2010. febr. 5. 11:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
73%
Én nem is tudom mi az hogy kiélni?? Szerintem ez csak egy hülye szöveg az önigazolásra! Nekem sosem volt a vágyam naponta bulizni, tucatnyi pasival ismerkedni, piálni stb... Már tinikoromban sem érdekelt ez. Kirándulni, csinálni a hobbim, dolgozni stb lehet pár mellett is. Nekem ez jelenti az életet, és nem is nézem jó szemmel akik a kiélésre fogják az ilyen undi dolgokat.
2010. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
69%
16:53 Szívemből szóltál:D :) ÍÍÍGY van:)
2010. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
De igen, úgy érzem! Most meg ha bókolnak stb... akkor jön a féltékenység.
2010. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%
Én nem éreztem ezt sok-sok (22) éven át,de már öt éve semmit nem kapok a páromtól semmilyen értelemben,pedig elvileg szeretjük egymást.Kb.egy éve feléledt bennem is a kíváncsiság! De nem vagyok képes házasságon belül félre lépni.Most külön költözés előtt állok.Azt gondolom,hogy amíg müködik egy házasság és szeretik egymást addig kevés az esélye,hogy ez motoszkáljon az ember eszében.
2010. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért lennék attól több, hogy százötven pasi megfordult az ágyamban, és minden hétvégén bulizni jártam...


Nem az első szerelmemhez mentem hozzá, hanem a másodikhoz, de sosem éreztem azt, hogy emiatt hiányom lenne. Én mindig is egy stabil, boldog kapcsolatra vágytam, illetve egy férfira, aki maximálisan tisztel engem és a kapcsolatunkat, illetve képes rengeteg szeretet adni. Megtaláltam, hozzámentem 22 évesen. Neki én is a második komkolyabb barátnője voltam, és pont úgy gondolkodik, mint én.


Azóta együtt megyünk bulizni, szórakozni, nagyjából mindent tudunk a másikról, és tudjuk, hogy mindig mindenben számíthatunk a másikra. Szerintem ez többet ér, mint ha az ember minden héten másik pasit cipelne haza a diszkóból.


Teljes értékű embernek érzem magam úgy is, hogy nem volt sok barátom, és eszem ágában sincs megcsalni a férjemet, neki sem engem. Mi tényleg remekül összepasszolunk, másnak is csak ilyet kívánhatok.

2010. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem bánom, hogy elköteleztem magam, pláne ilyen fiatalon. Ez gondolom, egyénileg eltérő lehet, hiszen, ahol nem működik jól a kapcsolat, ott tök mindegy, hogy házas-e a pár vagy sem, és az sem nyom sokat a latba, hogy mióta vannak együtt. Lehet első, második, x. kapcsolat, előbb-utóbb tönkre megy. Ha nincs gond a kapcsolatban, akkor a fentiekben írt tényezők sem számítanak, a pár nagyon jól ellesz, fel sem merül, hogy milyen lehetne mással.
2010. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
70%
Nem mert fiatalok vagyunk de szeretjük egymást:)És itt a 2 picink is akik a legnagyobb kötelék két ember közt:)
2010. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem érzem.

ez a kiélés a kor divatja. majd elmúlik

2010. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

De jó ilyeneket olvasni!! Engem marslakónak szoktak nézni amiért 20 évesen hozzámentem életem szerelméhez, szűzen, ő is az volt, és jönnek ezzel a kiélős szöveggel. Pedig nincs jobb annál, hogy sérülés nélkül, tiszta reménnyel kezdhettünk tisztán egy tiszta lapot. 15 éve ezt írjuk tele.


Nekem a 15 év alatt egy férfi próbált udvarolni, de ez erős szó, nem akart ő semmit, csak többször kedvesen kifejezte, hogy de szeretett volna egy olyan feleséget, mint én vagyok. Megdobogtatta a szívem, mert vonzó pasi, de végiggondolva a dolgot, hálát adtam az égnek, hogy én a saját férjem felesége lehetek, mert ez a másik jellemileg a nyomába sem léphet.


Könnyű így, úgy gondolom. Rossz házasságban, felelőtlen vagy érzéketlen partnerrel nyilván felmerül valakiben, hogy rosszul tette, hogy olyan fiatalon hozzáment.

2010. febr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is butaság,mert ha úgy érzed később,hogy nem élted ki magad,akkor nem szereted igazán a férjedet. Ez a kiélés dolog szerintem ilyen kifogás. Ha megnézzük,a legtöbb mai nő 30 felé vagy azon jóval túl megy férjhez,mert ,,a szingliség de menő", ,,nem akarom lekötni magam", ,,élni akarok még", ,,ráérek én még férjhez menni,bulizni akarok még" és egyéb hangzatos XXI.századi kifogások. Szerintem ha van szeretet és megértés két ember között,attól még lehet ,,élni".Bár attól függ hogy ez az ,,élés" ez kinél mit takar. Akinél azt,hogy egyik buliból a másikba jár és minden éjszaka más ismeretlen férfival akar ágyba bújni,az ne menjen férjhez,hanem ,,éljen" még.
2010. febr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!