Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Azok, akik fiatalon férjhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik fiatalon férjhez mentek nem érzik úgy, hogy nem élték ki magukat?

Figyelt kérdés
Akik első komoly kapcsolatukban férjhez is mentek nem érzik úgy, hogy nem élték ki fiatalságukat, nincs bennük kíváncsiság, hogy vajon milyen lehet más férfi udvarlásait hallgatni stb. (nem a szexuális kapcsolatra gondolok).
2010. febr. 5. 11:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Ez hülyeség...aki az elsőhöz szerelemből megy férjhez ilyenre nem gondol...aki pedig ilyenre gondol annál már valami baj van...ez csak mese...
2010. febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
én pontosan így érezném,ezért is nem mentem még férjhez :) igaz,évek óta van egy barátom,de ebből bármikor kiléphetek,szal ez nem ugyanaz :)
2010. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem, én az első férfihoz mentem férjhez és nem volt bennem semmi ilyen érzés még 12 év után sem.
2010. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Korán férjhez mentem. Többször is éreztem "kíváncsiságot", ez természetes, de ennél mindig erősebbek voltak más érzelmek az elmúlt 40 év során.
2010. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
nem. az esküvő előtti héten valami pánikféle volt bennem is, amikor hasonló dolgok fogalmazódtak meg bennem. de az esküvő el jöttével ezek a gondolatok elillantak. boldog vagyok
2010. febr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Én nagyon megbántam!!! Nem éltem ki magam,ugy, ahogy a kérdező fogalmazott. Erre most kellet rájönnöm.Nem vagyok boldog.
2010. febr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én egyenlöre boldog vagyok a házasságomban.de szerintem nem csak az tudja egy rossz házassággal elcseszni az életét,aki fiatalon ment férjhez,hanem az is,aki 40 évesen.szerintem jol ki kell ismerni a párod,és utána dönteni.
2010. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán mit jelent az, hogy kiélni?Egy barátnőm 56 pasival kötött ki az ágyban mielőtt jött az "igazi".Ha valaki hát ő aztán kiélte magát azzal az 56 pasival, mégis eltelt egy pár év az "igazival"és hiányzik neki a régi életforma-csak ugye mostmár van gyerek, meg vagyon stb...Nem tudom meddig bírja még ki, de előbb utóbb úgyis megcsalja.Ezek után én úgy vélem nagy hülyeség ez a kiélés dolog.
2010. febr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
Én sem érzem úgy, hogy bármiről lemaradtam volna. Abszolút meg vagyok elégedve a férjemmel, és még a mai napig "udvarol". Persze más a kapcsolatunk így 8 év után, de soha semmiért nem kockáztatnám a boldogságunkat. Egyáltalán nem hiányzik az, hogy rajta kívül bárki udvaroljon, és nem is tudom elképzelni, hogy tudnék élni nélküle.
2010. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
13:09 teljesen igaz. Érdemes lenne kényelmetlen "Miért?" és "Az mire való?" típusú kérdések mentén értelmezni ezt a "kiéli magát" műkifejezést is. Szerintem megérné. A régebben "berögzült" életformát visszasíró is kb egész nap azon kattog, hogy kivel mit lehetne, míg aki észreveszi, hogy a boldogság inkább művelhető, semmint keresendő, az valószínűleg nem a nagy húsboltban járkál egésznap. Parádésan egyszerű az élet... :)
2010. febr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!