Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Budapesten tudnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten tudnátok olyan szalont/helyet javasolni ahol nagy az esküvői ruha kínálat és olcsóbb árkategória?

Figyelt kérdés
Nincs autóm, így bp vonzáskörzete, vagy külváros nem jöhet szóba (én IX. kerületi vagyok). Köszönöm!
2015. jan. 12. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
A Teréz krt-on (VI. ker.) van a Boglárka szalon és még vagy 15 másik üzlet varrónő. Nekem egy varrónőtől sikerült megvennem a ruhám 20.000 forintért, nem volt senkin sem, rám varrta és álomszép, aki csak látta mindenki el volt tőle ájulva.
2015. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is a Boglárka szalonban vettem meg a ruhámat, 25E volt és nagyon szép. :)
2015. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jól hangzik :)

és kell előre időpont egyeztetés vagy bármikor lehet menni?

2015. jan. 12. 14:25
 4/7 anonim ***** válasza:

A Boglárkába kell.

[link]

De szerintem mindenhol érdemes odatelefonálni, vagy lefixálni egy időpontot, ahol csak te vagy, és veled foglalkoznak.

2015. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
fizetni kell a ruhapróbáért? konkrétan itt a Boglárkában, de általánosan sem tudom :-\
2015. jan. 12. 15:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Boglárkában a bérlés nagyon drága, itt csak megvenni érdemes (nézz körbe a facebook oldalukon), vagy ha van diákigazolványod, akkor a bérlés is olcsó.

Nem kell fizetni a próbáért:)

2015. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én erre voksolnék: olcsomenyasszonyiruha.hu, ha már olcsót keresel.
2015. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!