Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy shopping a bevásárlóközpo...

Nagy shopping a bevásárlóközpontokban, karácsony előtt vagy után? Mikor jobb a kínálat, árak stb?

Figyelt kérdés
2014. dec. 14. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Karácsony után szoktak lenni a nagy leárazások amikor kiszórják az összes el nem adott terméket, mivel a karácsony mostanában csak "marketingünnep", én mindig utána vásárolok be - én még az ajándékokat se karácsony előtt szoktam megvenni a forgatagban, hanem év közben gyűjtöm, jobban megéri...Annyi, hogy a kínálat már nem olyan utána, mint előtte volt...
2014. dec. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Karácsony, vagy akár szilveszter után, hiszen sokan vásárolnak az ünnepekre, ezért úgy-ahogy tartják az árakat, ha valakinek ruha kell, úgyis venni fog. Az ünnepek után vannak a legnagyobb akciók, ezért sokan vásárolnak, így a kínálat nyilván nem akkora, viszont minden sokkal olcsóbb.
2014. dec. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!