Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyinél kezdődnek a kölcsönz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyinél kezdődnek a kölcsönzési díjak a La Mariée Budapest Esküvői ruha szalonban?

Figyelt kérdés
Ha van valakinek információja ezzel kapcsolatosan megosztaná velem?

2015. jan. 13. 10:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%

Az internet csodákra képes.


[link]


"A szalonunkban megtalálható készletekről, illetve a ruhák árairól csak szalonunkban, személyes megkeresés esetén áll módunkban felvilágosítást adni. Megértésüket köszönjük!"

2015. jan. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt én is láttam, szóval semmi értelme nem volt ezt belinkelned! Éppen ezért kérdeztem rá!
2015. jan. 13. 11:31
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Javaslom, hogy fogd meg a telefont és hívd fel őket
2015. jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Ha láttad, akkor értelmezd is. Menj el, nézd meg a szalont és kérdezd meg őket, hogy mi mennyibe kerül. A menyasszonyi ruha is az a kategória, amit látatlanban úgysem lehet eldönteni, hogy kell-e vagy sem.
2015. jan. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Először is...nagyon messze lakom tőlük. Másrészt nem idióta válaszokra voltam kíváncsi, hanem olyanok véleményére, akik már jártak ott. Egy tömör értelmes válaszra, egy árral megjelölve. Aki nem tud hasznos információval szolgálni miért ír?
2015. jan. 13. 12:55
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

A szalonokban gyakran cserélődnek a ruhák, lehet hogy valaki itt leírja hogy tavaly a AB154-es típust 100ezerért béreltem, aztán azóta azt már leselejtezték.

Meg az ár attól is függ, mennyit kell alakítani. Ha pont jó rád, akkor nyilván kevesebbet számolnak az igazításért, mintha még hozzá kellene toldani 10 centit.

Mondjuk az nekem fura,h sehol sincs kirakva legalább egy megközelítő árlista, mert azt hiszem törvény írja elő,h mindenhol ki kell írni jól láthatóan az árakat.

2015. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az ember a pénztárcájához kénytelen igazítani az igényeit...és ha tudnám, hogy esélyem sincs rá, hogy onnan válasszak magamnak, nyilván nem is tenném.
2015. jan. 13. 12:56
 8/13 A kérdező kommentje:
És telefonon sem adnak ilyen jellegű információt. Azért azt képzeljétek el, ha elmegyek oda, felpróbálok pár ruhát, megkérdem mibe kerül...mondanak egy irreális összeget, én meg szomorúan hazakullogok, mert azt már nem tudom megfizetni.Így világos? Az ember próbál előbb tájékozódni!
2015. jan. 13. 13:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Tehát annak, hogy megtudj egy tól-ig árat, az a módja, hogy ruhát próbálsz és ha felpróbáltad megmondják? Nyilván nem. Sokkal pontosabb információhoz jutsz ha közvetlenül velük kommunikálsz. Hívd fel őket és érdeklődj!
2015. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy sokba. A belváros kellős közepén van, plusz nem írnak árakat. Pont a héten néztem pár szalont, ahol írtak, ott 80-200 körüli összegeket általában, szóval szerintem ennél magasabb. De február elején megyünk oda próbálni, ha addig nem találsz infót és akkortájt rám írsz, hogy ne felejtsem el, megírom szívesen, mit láttunk.
2015. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!