Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Násznagyok leszünk és nászutat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Násznagyok leszünk és nászutat szeretnénk ajándékba adni. Milyen formában adjuk át?

Figyelt kérdés
Borítékban vagy valami ötletes dologgal ?
2015. jan. 19. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Választanék valami olyan tárgyat, ami a nászút helyszínére jellemző és abba tenném bele, vagy arra szerelném rá valahogy.
2015. jan. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nyomtatnék egy képet, amin felismerhető a nászút helyszíne, hátuljára a célország nyelvén ráírnám, hogy 'jó utazást' és mellétenni a vouchert, vagy amit be lehet váltani, repjegyet vagy akár az árát :)
2015. jan. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2-ik ötlete nagyon jó. Ezt még fel lehet dobni azzal, hogy nem tudom felétek divat e, amikor vacsora közben/után jön a "postás" és egy óriási csomagot hoz. Belerakni ezeket egy kis dobozba, majd mindig nagyobba. Én vagy 15 dobozból bontottam ki anno egy ajándékot. Látványos, vicces, jó szórakozás a lagziba.
2015. jan. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi eddig egy bőröndöt gondoltunk venni és abba beletenni a borítékot,de várom a további jó ötleteket!
2015. jan. 19. 10:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is kaptunk az esküvőn nászutat ajándékba és szerintem nagyon ötletes volt. Készítettek egy zenés vetítést különböző helyszínekről, és ki kellett találnunk hova megyünk. Persze mindig távolabbi helyszínek voltak, már az elsőt is elfogadtuk volna, szép európai városok látogatása volt, de aztán megkérdezték mit szólunk hozzá, mondtuk hogy nagyon szép, erre azt a választ kaptuk, hogy mivel januárban lesz az út, akkor nagyon hideg lenne ott, nézzünk valami mást. Aztán a másodiknál és a harmadiknál is hasonlóképpen, pedig mindig egyre szebb és különlegesebb helyek voltak, aztán végül várták hogy kitaláljuk mi lehet, és közölték, hogy ha nincs ötletünk akkor majd a menyasszonytánc után megtudjuk. :D Na akkor vége szakadt egy órára, majd ahogy lement a menyasszonytánc ismét mindenki leült hogy tovább nézzük a vetítést, és akkor végre kiderült az úticél. Nagyon szuper volt az ötlet is és a helyszín is, pont most jöttünk haza. :) Ráadásul így a násznépnek is élvezetes szórakozás volt.
2015. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hol voltatok és hány napra?
2015. jan. 27. 09:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Írtam privit. Nektek már van ötlet a helyszínre?
2015. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!