Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Normális, hogy 23évesen azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 23évesen azt érzem, le vagyok maradva?

Figyelt kérdés

Körülöttem mindenki szül, többéves kapcsolatban van..stb.

Én meg szingli vagyok.


2015. jan. 19. 20:35
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
36%
Ha mindenki szül körülötted, nagy értelmiségi körökben mozoghatsz.
2015. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
47%

"Normálisnak" mondható.


Ámbátor nyugi még előtted az élet!

Ne hamarkodd el! El fog jönni az ideje és akkor. Különben megbánhatod...

2015. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:

Átlag körben mozgom... De igen, több ismerősnek van már gyereke. Van aki mondjuk,idősebb tőlem,1-2évvel.

Vagy éppen el van jegyezve.

2015. jan. 19. 20:46
 4/56 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagy lemaradva ennyi idősen semmiről. Majd 10-15 év távlatából nagy valószínűséggel nevetnél a mostani kérdéseden.
2015. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
83%

Ha úgy érzed le vagy maradva és ez téged fusztrál, akkor tegyél valamit hogy máshogy élj. Koncentrálj pl.: a párkeresésre ill. a tartós kapcsolat kialakítására.

Én 23 évesen költöztem össze a párommal, de gyereket még pár évig nem tervezünk.

Egy általános iskolai barátnőm 23 évesen már 2 gyermekes édesanya (és nem a putris kategóriába tartoznak).

Más középiskolai osztálytársaim (ilyenből van a legtöbb ismerős) 23 évesen pedig még egyetemre járnak, buliznak, erasmussal sokat mennek mindenfelé, és többnyire szinglik, vagy rövidebb ideig együttjárnak valakivel.

Csak azért írom, mert mindenki másképp él, és mindenkinek más hogy jó. Ha te úgy érzed, hogy le vagy maradva és zavar, ideje változtatni.

2015. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
73%
Nem, még nagyon nem vagy lemaradva, sőt. Manapság az a különös, aki ennyi idősen szül, mert a legritkább esetben van csak tervezett gyerekről szó, és olyan párról, aki megfelelő anyagi körülmények között él.
2015. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
52%

A statisztikák alapján a diplomás nők körében a szülés átlagos életkora 30 év. Férfiaknál ugyanez 31. Szóval az első válaszoló valamit megpengetett.


Én 26 vagyok, de egy ismerősömnek sincs még gyereke. Általában elég elfoglaltak a szigorlatokkal és a melóval.

2015. jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
45%

1# es utolso: attol, hogy nem jar valaki egyetemre, még lehet intelligens ember.


szerintem nem vagy lemaradva, inkabb ez, mint hogy kenyszerbol bele menj egy hazassagba. majd eljon akihez hozza is akarsz menni. nem kell sietettni. de ha zavar, tényleg kezdj bele a parkeresesbe

2015. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy!

Én 21 évesen jöttem össze a nagy Ő-vel, 5 évesek voltunk eljegyzés, esküvő pedig hét év együttlét után idén nyáron, 28 évesen. Gyerek meg még kb 2 év.

Körülöttem, akik gyerekszeretőek voltak, szültek kb 2 éve, most nyugi van a hasonló korú ismerőseim között. Néha 1-1 eljegyzésről hallok, de a gyerek vállalás legtöbb ismerős esetében még várat magára.

Ne aggódj, ha 10-15 év múlva teszed fel a kérdést, érthető, hogy aggódsz, de most ne!!!

2015. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:

7, statisztika...

Diplomás is van az ismeretségi körömben,aki már anya. 24 éves.

Nem csak a "putriba" szülhetnek fiatalon. Meg nem csak a szakmunkások ugyebár.:)


De ez a legkevesebb ami érdekel, inkább az foglalkoztat,hogy 90% komoly kapcsolatban él. Eljegyzés, összeköltözés stb. Itt érzem lemaradva magam, gyerek még nem kéne.

2015. jan. 19. 21:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!