Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szóltok ehhez az idézethez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez az idézethez és szöveghez a meghívóra?

Figyelt kérdés

Nem láttok bele a kapcsolatba, így nagyjából annyi rálátásotok van, mint a rokonságunk nagy részének: együtt vagyunk szerelemben. :D :D :D Ezért nagyon nagy segítség lenne, ha véleményeznétek ezt az idézetet és szöveget az esküvői meghívónkra:


Maradék eszünket is elvesztve, vadházasságunk megszelídétése érdekében úgy döntöttünk, hogy DÁTUM-án "míg az élet el nem választ" jelmondattal összeházasodunk.

Ezúton meghívunk - csatolt részeiddel együtt, hogy szem- és fültanúi legyetek annak, hogy X órakor az Y Panzió gyönyörű kertjében örök hűséget fogadunk egymásnak, majd azt követően féktelen mulatozásba kezdünk.



"...és fogadom, legigazabb vágyam,

  hogy sose hagylak el,

  hogy Veled végre, magammá lehessek,

  és nem fogadom, hogy iszonyúan szeretlek,

                                                                         csak szeretlek."


2015. jan. 20. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon sablonszöveg. Meghívókkal is foglalkozom, rengeteg pár választja ezt a szöveget. Nagy eséllyel a ti rokonságotok is olvasta már számtalan esküvői meghívóban. Én inkább írnék valami egyedibbet.
2015. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nekem ez a vadházasságunk megszelídítése szöveg nagyon nem tetszik.. De az idézet jó.
2015. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem...ne haragudj!
2015. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik se a szöveg, se a meghívó, pláne a "míg az élet el nem választ" rész. (?) Mintha már most a válásra készülnétek. Számomra a házasság arról szól, hogy az élet nem választ el, mert kitartunk egymás mellett jóban-rosszban. De ha nektek ez tetszik, akkor legyen, a ti meghívótok.
2015. jan. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez nagyon gáz.
2015. jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte kritikákat! Mindenkinek ment a zöld. Hát, bukni is tudni kell. :D


Az idézet marad, és azt hiszem a míg az élet el nem választ is, hiszen ez a kifejezés számunkra, a mi kapcsolatunkban sokat jelent (külsős szemmel nézve persze nem), de a szöveget újra fogjuk írni. :)

2015. jan. 20. 23:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
AZ idezet rendben de ez a vadhazassag mehszeliditese szerintem a mamaknal kiveri a biztositekot. Mih az elet el nem valaszt szoveget nem tudom hova tenni. De az idezet tetszik.
2015. jan. 21. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon jó!Mi is gondolkodtunk ezen a szövegen és végül valami hasonlót választottunk.De csak Ti tudjátok eldönteni,hogy mi illik igazán a Ti egyéniségetekhez és a kapcsolatotokhoz.Az idézet pedig nagyon szép!
2015. jan. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!