Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Vélemény ehhez a szöveghez?

Vélemény ehhez a szöveghez?

Figyelt kérdés

Írtam egy kis szöveget,mely elárulja Jane érzéseit amikor felvitte King Kong a felhőkarcolóra,a gondolataival alkalmazkodtam a 21. századi nőkhöz.(Ne vegyétek magatokra) :D

Helyesírást nem kell figyelni,habár segíthettek.

A véleményetek érdekel :]



Igazán restelltem magam,mikor King Kong felvitt,az az inkább felcipelt arra a felhőkarcolóra.Biztos nem volt könnyű felhurcolni egész oda,mivel hogy felszedtem pár kilót.Bezzeg nyáron nem jöhetett az a szőrös Majom,nem neki akkor kell jönni amikor a legkövérebb vagyok.Tény,hogy rossz érzés volt,mikor azokkal az orbitális mancsaival – mancsaival? – szorongatott mint egy barbi babát.Természetesen,hogy szétfújta a szél a frizurám!És természetesen ezt mind felvették a körülöttünk lévő helikopterekben azok a gusztustalan riporterek.Retusálásról nem hallottak?Nem sÍkitottam,és nem is kapálóztam,jóhogy nem fogom letörni az új műkörmeimet! (...)


2010. okt. 19. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Hát, attól függ, kiknek szól. Ha Jane ezt a fodrásznál vagy akárhol meséli el a barátnőinek, akkor okés a szöveg. :) Amúgy tetszik, csak túl "szőke nős" sílusú.

szóval attól függ, hogy mindezt kinek meséli Jane.

2010. okt. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erőltetett, és iszonyúan zavaró, hogy a mondatok között nincs kapcsolat. pl.: ...amikor a legkövérebb vagyok. Tény,hogy rossz érzés volt... Ez hogy jön most ide? A vége meg aztán főleg tele van hasonló merényletekkel.

Szóval erre még gyúrni kéne, mert ez nem lett egy remekmű.

2010. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!