Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti hogy oldanátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy oldanátok meg a meghívottak számát? (vőlegényem oldaláról túl kevés, enyémről túl sok)

Figyelt kérdés

Én világ életemben hatalmas esküvőről ábrándoztam :D tudjátok, ilyen 300 fős.

Párom viszont azt mondta, hogy legyen ilyen kis 50 fős, nem a pénz miatt, csak neki az jobban tetszik.


Végül is belegyeztem, mondván nem kell a bunkó és távoli rokonokat is meghívni.

Elkezdtem írni a listát, unokatesók, nagyszülők,keresztszülők stb.. Végül eljutottam 48 emberig, de ez tényleg a minimum. Vőlegényem azt mondta, hogy ez nyugodtan maradhat, mert nem sok. Viszont!! Az ő részéről nagyon kevés ember jönni, kb 10 fő. Mert apja meghalt, csak anyja van és testvére (többieket nem akarja meghívni, mert nincsenek jóban)Tehát jönne anyja, testvére, testvére férje és néhány barát és kolléga.


Szerintetek ez nem furi egy kicsit? Mármint hogy tőlem sokan jönnének, tőle meg kevesen. Azt mondta vőlegényem, őt nem zavarja.


2015. febr. 8. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fura. Nem lehet egyenlő számú fontos ember az életetekben, ezen kívül a meghívott összes ember mostantól mindkettőtök családja:) Az esküvőt gondolom ti ketten fizetitek, úgyhogy ha neki ez megfelel, akkor semmi gond.
2015. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ugyan ez van nálunk is. Amit írtál, hogy:

"Mert apja meghalt, csak anyja van és testvére (többieket nem akarja meghívni, mert nincsenek jóban)Tehát jönne anyja, testvére, testvére férje és néhány barát és kolléga."

Mintha én írtam volna.

A te 48 főd sem sok, de most mit lehet tenni, ha neki nincs nagy rokonsága.. Ez van.

2015. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nincs ezzel gond. Viszont ha a párodat zavarja, rosszul esik neki vagy téged zavar h részedről ennyivel többen vannak akkor próbáld meg csökkenteni. Írtad h a párod nem zavarja, így csal neked kell " megbékélni".
2015. febr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez lesz. :) Nincs vele gond, egyáltalán :)
2015. febr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én meg a párom rokonaira nem vagyok kíváncsi...az Anyukáján és a féltestvér hugon kívül....rossz élmények :D


Azon felül,hogy volt aki meglopott (öccse), volt aki kiosztott (apja a nagy megmondó ember,mindig mindent jobban tud....a párom anyjával már 15 éve elváltak...vajon miért?) vannak társadalmi különbségek is,ami a stílust illeti főleg. Nem szeretnék azon izgulni egész idő alatt,hogy a többiek mit szólnak a "társasághoz".


Ti esetetek nem fura. Sőt, örülj,hogy a kellemetlenkedőket nem akarja minden áron meghívni. Én nem fogom megúszni...

2015. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szathmary89 válasza:
Nálunk is hasonló lesz a helyzet. Részemről nagy a rokonság, míg vőlegényem felől úgy számol, hogy 10 ember jön. Mi max. 50 fővel számolunk, de csak a család miatt. Inkább a szűk családi kör összejövetelének hívei vagyunk. =)
2015. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi lenne ebben a fura? Mikor volt az meghatározva, hogy 50-50%-ban kell a vendégeket hívni?

Ahol a család felállása úgy van mondjuk, hogy vőlegény anyja egyke, apjának 1 tesója van, de a menyasszony anyjáék 6-an vannak, apjáék 8-an testvérek, akkor ott meg kellene sérteni a famíliát, mert ennyire népes? A költségeket lehet /fő-re lebontani és úgy fizetni, ha ezért a probléma.

2015. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rendben van!
2015. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, nem dől oldalra a templom a súlyelosztás miatt, szóval ez nem számít.
2015. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fura. Nálunk inkább a barátok lesznek aránytalanul, mert nekem sok jó barátom van, de neki, ahogy ő mondta elkoptak a barátai, vagy külföldön vannak, szóval ez van sajnos.
2015. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!