Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jovo heten megyek a LaMariée...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jovo heten megyek a LaMariée eskuvoi ruhaszalonba. volt mar valaki probalni ott?

Figyelt kérdés
mar kiirtam milyen ruhak tetszenek, sot milyen fazon az elkepzelesem. volt kozuletek mar valaki ott? :)

2015. febr. 13. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
En voltam ott. Nem rossz hely, bár amikor en voltam januárban akkor az augusztusi esküvőmre mar majdnem minden ruha amit kinéztem le volt foglalva. A többi meg méret hiányos volt szóval kb 3 ruhát tudtak rám próbálni es ennyi :( amúgy 38-40 a meretem, tehát nem extra. Ha javasolhatom, akkor ne ilyen nagy forgalmú menő szalonba menj, mert ezeknél borzasztó sokszor kiadják a ruhákat, emiatt elhasznaltak es sokszor tényleg minden le van foglalva. Habár ez a szalon nem rég nyílt, igy talán annyira nem használtak. Az ananász szalonban pl agyonmosott, megsárgult, szó szerint szakadt ruhák voltak, aztán olyan exkluzívnak hirdetik magukat.... Nézz korul kis szalonokban is, néha sokkal jobbak mint ezek a nagyok es nincs az a rohanás, hogy csak 1 órájuk van rad. De sok minden függ attól is h mikor lesz a lagzi. Sok boldogságot!
2015. febr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszod :)

es neked vegul honnam volt? Milyen szalont javasolnal hova menjek pesten?!

2015. febr. 15. 20:38
 3/4 Orsolya1988 válasza:
57%
Szia!Nekem van egy eladó ekrü szinű menyasszonyi ruhám,ha érdekel.Hozzá való Férfi ing stb...... 06706387501
2015. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem pesti vagyok, csak először én is úgy voltam vele, hogy elmegyek valami nagy menő szalonba, aztán jól pofára estem. Végül egy vidéki szalonból lett ruhám (ott ahol lakom) és nagyon elégedett voltam. A kaució is 10 ezer volt és nem 90 ezer (ami szerintem nevetséges)...

Amit semmiképp nem ajánlok az az Ananász, amellett hogy rondák a ruhák, az eladónő valami borzasztó bunkó volt velem, undorító hogy mit meg nem engednek maguknak!!

2015. márc. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!