Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Honnan tudjatok, hogy valoban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjatok, hogy valoban o az igazi? Hogy meg lehet benne bizni?

Figyelt kérdés
Tudom bizalom nelkul nincs kapcsolat, am manapsag annyi mindent hall, lat olvas az ember. Mar minden kis aprosagra gyanakszom. Eskuvorol beszelgettunk, de nem vagyok biztos benne, hogy ket ev mulva is kivanni fog ugyanugy vagy hasonlok es akkor mi lesz? Honnan tudja az ember, hogy ki az igazi?

2015. febr. 26. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ismerkedjetek, éld meg vele a pillanatot, érezzétek jól magatokat. Ne azon görcsölj, hogy vajon mi lesz 2 év múlva, vagy 10 év múlva. Ha valami hiba csúszik a kapcsolatotokba azt észre fogod venni, vagy ha másképpen viszonyultok egymáshoz. Nyilván az emberek többsége sem úgy házasodik, hogy "jajj, most boldog vagyok, de akarom én ezt? Mert mi lesz ha 5 év múlva elválunk?", hanem a jelenre koncentrál, és arra, hogy milyen jó lesz a jövő. Ha komoly a kapcsolatotok, akkor rengeteg kommunikációval, elfogadással, meg lehet oldani közösen a felmerülő gondokat, persze a probléma mértékétől függően. Ha igazán kiismered a párod, és te magad is tudod, hogy milyen kapcsolatra, társra vágysz, akkor tudni fogod, hogy ő lesz az az ember aki mellett meg szeretnél öregedni, és közösen átélni mindent, megoldani a gondokat, vagy nem..
2015. febr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Amíg ilyen a hozzáállásod, addig ne akarj esküvöt, mert még éretlen vag erre, illetve a párod biztos nem az igazi.
2015. febr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudhatod, mi lesz évek múlva. Ha már most felmerül benned a kérdés, valószínűleg nem az "igazi" mellett vagy, mert túl sok benned a bizonytalanság.

Ettől függetlenül rengeteg igazinak indult kapcsolatból, házasságból lesz az évek során válás, mert az emberek változnak.

2015. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha ez így felvetődik benned,hogy honnan tudjam,hogy ki az igazi,akkor szerintem már régen rossz.Mióta vagytok együtt pl?Az sem mindegy.Az hogy megbízhatsz e benne,azt soha nem tudhatod.Én férfi vagyok igaz,de én a páromba úgy 2 év után mertem megbízni úgy igazán.Bár engem elötte 2-szer csúnyán átvertek.Szóval volt okom arra,hogy bizalmatlan legyek.De azt soha nem tudhatod,hogy ki az igazi.Én már láttam nagyon jó kapcsolatot tönkre menni,és láttam nagyon rossz kapcsolatot,ami nagyon jó lett,mert összecsiszolódtak stb.Ezt előre nem lehet tudni.Nézd,hány ember volt,aki azt mondta,na ő az igazi,minden oknak tűnt,aztán végül még is átlettek verve.
2015. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem négy év együttélés után házasodtunk össze.

Ennyi idő alatt azért szerintem a többség átmegy elég sok mindenen. Előfordulnak anyagilag nehéz hónapok, vagy ezer más okból stresszes időszakok, hízhatunk, fogyhatunk, ingadozhat a libidónk, a teljesítményünk.

Ha ezek után is szeretjük egymást, és a másikkal akarunk lenni, örömmel ébredünk egy ágyban, vagy épp boldogan sietünk haza a másikhoz, akkor szerintem tudhatjuk, hogy Ő az "igazi", vagy az lehet, ha mindketten teszünk érte.

Abban mérni az "igaziságot", hogy mennyire kívánjuk egymást x idő múlva, szerintem butaság, mert ezt mindig változhat, de nincs az a rossz periódus, amiből együtt ki ne evickélhetnénk, ha akarunk.

2015. febr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én mindegyik kapcsolatomban bíztam a másikban. Nem érdekelnek a rossz tapasztalatok, mert nem mindenki olyan. Így inkább megelőlegezem a bizalmat, mint hogy alaptalan féltékenykedéssel mérgezzem a kapcsolatot.


Attól igazi valaki, hogy megpróbálod nem a lila ködben felmérni az illetőt, hanem mint embert. Hogy évek múlva is tudod-e szeretni, és az alapelveitek passzolnak-e. Jól tudtok-e kommunikálni egymással, együtt tudtok működni nehezebb helyzetekben is, tudtok vitatkozni személyeskedés nélkül is... ezek egyébként mind tanulhatók, tehát aki hajlandó ezeket megtanulni, az lehet igazi.


Az igaziért tenni is kell, nem ér ott véget a tündérmese, hogy összeházasodunk, hanem házastársakként is udvarolni kell egymásnak, kedveskedni és biztatni egymást. 2 emberen múlik, hogy igaziak vagytok-e egymásnak. Mindkettőnek a hozzáállásán a másikhoz.

2015. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A bizonytalanság sok esetben jelentheti azt is, hogy igazán fontos neked, aki mellett vagy. Tinédzser korban persze az ember első látásra "tudja", hogy a megpillantott fél az igazi, de felnőttként már tisztában van vele az ember, hogy a legtöbb kapcsolat mulandó. Minél fontosabb a kapcsolat, annál jobban fél, hogy vége lesz egyszer. Ha a párod tettei, viselkedése és szavai nem adnak okot a kételkedésre, akkor ne aggódj, jó esélyetek van a közös életre. A statisztika "fiatalon elvált" felét inkább azok alkotják, akik meg vannak győződve róla, hogy őket egymásnak teremtették a párjával, és ezért vakon, egy idealizált képet követve vonulnak be a templomba házasságot kötni. A valóságban nagyon sok jó házasság és párkapcsolat létezik, csak ezekről nem hallani sokat, mert izgalmasabb arról cikkezni vagy pletykálni, hogy ki kivel lép félre. Egyikőtök sem jós, nem tudhatjátok, mi lesz 2 év múlva, de ha a jelleme egyenes, nem akarna téged elvenni, ha esélyét látná az elhidegülésnek. Szerintem neked elsősorban nem a pároddal, hanem saját magaddal van problémád. Nem hiszed el, hogy hosszú távon érdekes lehetsz számára a házasság után. Mióta vagytok együtt? Mert ha évek óta, és együtt is éltek, akkor jól tudja, mire számíthat, és te is tudod, hogy rád mi várhat. Bízz magadban, és ne akadályozd a saját boldogságodat. A csalódástól mindenki fél, de ez nem elég ok arra, hogy ne is próbálkozz boldog lenni. Egyszerűen dönts úgy, hogy bízol benne (persze csak ha megérdemli). Meg fogsz könnyebbülni tőle, és még a kapcsolatotok is jobb lesz, mint valaha.
2015. febr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valszokat! 27 evesek vagyunk 2 eve egyutt, ebbol egy eve elunk kozos lakasban. Igazabol a legnagyobb problema talan epp a kezdet mivel nem eppen leanyregenybe illo modon jottunk ossze. Baratsagbol lett szerelem. Raadasul ugy, hogy sokaig nem tetszettem neki. Azota viszont azt mondja en vagyok a legszebb, legjobb. Sok csalodason ment at, de hogyan elhetne le velem az eletet ha nem is tetszettem neki?
2015. febr. 26. 14:31
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt egyszer egy barátom, 3 évig voltunk együtt, mára csak barátok vagyunk, de jó barátok, nem csak jópofi, hanem tényleg barátság... Anno körülöttem minden lánynak udvarolt, csak nekem nem. De aztán egyszer csak beszélgettünk, vártuk a buszomat, és így minden előjel nélkül csak annyit mondott: olyan szép vagy, nem értem a D****t (aki akkortájt húzta az agyam)... És összejöttünk, és jó volt nagyon. Végül ő szakított, de senki nem tudja, miért, talán ő sem. Nagyon csökönyös ember.


A jelenlegivel, aki megkérte a kezem, vele is csak barátok voltunk elsőre. Nekem a jobban sikerült kapcsolataim mind barátságból indultak.


Egyébként az egyik legfontosabb, hogy a párod a legjobb barátod is legyen egyben. Csak így lehet átvészelni a nehezebb időszakokat, hogy a legjobb barátai maradtok egymásnak. Úgy biztos nem lesztek ellenségek.

2015. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!