Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek ha házasként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha házasként talált rám az ún. Igazi? Tudjatok akivel bizserges van tűz megmagyarazhatatlan összhang

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 22:50
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
13%

Válj el! Mindhármótoknak az lenne a legjobb. A feleségednek/férjednek azért, mert nem kell egy megromlott kapcsolatban élnie, neked és a szeretődnek pedig egyértelmű, hogy miért lenne jó.

Mielőbb mondd el a házastársadnak, hogy van valakid, minél tovább húzod, halasztod, hogy elmondd, annál rosszabb lesz, és nehezebben fogja túltenni magát a történteken.

2014. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nincs szeretőm csak ez a helyzet. Bunkon viselkedtem ezzel a másikkal me is van az erdeménye . De megis mar bánom és vágyom rá. Vajon elmulik ez ?? Mert azeretem a férjem
2014. ápr. 19. 23:13
 3/32 anonim ***** válasza:
79%
Hagyjad már ezt az igazit, meg a bizsergést. Majd ha már ő dobálja szét a használt zokniját a hálóban és ő szellenti tele a szobát reggelente, akkor mindjárt nem lesz olyan hűde izgalmas, mint most. Megesküdtél, hogy kitartasz a választásod mellett, akkor tedd azt.
2014. ápr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
23%

meddig lesz ő az igazi?

1 évig? 3? 8? utána ugyanott vagy mint a mostanival

dugjad meg aztán hagyjad békén

2014. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nő vagyok
2014. ápr. 19. 23:24
 6/32 anonim ***** válasza:
46%
Szerelmes lettél. Ennyi. Elmúlik. (nő vok.) Voltam ilyen helyzetben.
2014. ápr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
66%
Én is csak pont ezt tudom mondani, mint az előttem szóló.. A bizsergés elmúlik. Aztán maradnak vele is a szürke hétköznapok... Én is voltam hasonló helyzetben. Gondold meg mit teszel.
2014. ápr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
És ti husegesek maradtatok? He nem megbantatok?
2014. ápr. 20. 00:17
 9/32 anonim ***** válasza:
28%
Hát mit jelent a házastársad Neked? Ő a társad, legjobb barátod, stb., szóval amiért házasodni szokás? Mert akkor beszéld meg ezt - az őt is érintő! - helyzetet VELE!
2014. ápr. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
50%
6-os vok. Gyarló az ember, nem voltam hűséges. Igen. Viszonyom volt egy másik pasival. Hűséget fogadtam valakinek, nem működött. Szerelmes lettem egy másik pasiba. Az sem volt az igazi.A pasik,(bocs a kivélteknek, el igénytelednek a házasságban). Az ember élete(a nőé)a megalkuvás, a kompromisszum. "harcolsz egy álomért"-De a koszos zokni, a szellentés, a horkolás A MEGNEMÉRTETSÉG a tiéd marad.
2014. ápr. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!