Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Eskuvoi fotozkodas. Ceremonia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eskuvoi fotozkodas. Ceremonia elott vagy utan?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan azt mondtak hogy a fotozkodast a ceremonia elott ajanlatos csinalni mert akkor nem tunik el a par az eskuvo utan 1-2 orara a vendegeket hatrahagyva.

De ha az eskuvo elott keszulnek a kozos kepek akkor hol van meg annak a varazsa hogy a ceremonian pillant meg a parod eloszor a csodalatos menyasszonyi ruhadba? En legalabbis ugy szeretnem hogy ott lasson meg eloszor ahogy belepek. Nem tudom ti hogy vagytok ezzel?


2015. febr. 27. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a polgári szertartás és a templomi esküvő között volt.
2015. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Utána. Vagy közvetlenül a ceremónia után, vagy másnap. Előtte szerintem illúzióromboló.
2015. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Ceremónia előtt, a ruhában meg tök mindegy hol lát meg először :)
2015. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Mi is a ceremónia előtt fotózkodtunk. Nagyon jó volt, teljesen nyugodtan csináltuk végig azt a pár órát, nem kellett azon stresszelni, hogy unatkoznak a vendégek vagy ők akarnának a fotós helyébe lépve kattintgatni (megtörtént eset!). Másnap szerintem már nem olyan a hangulata... Így még frissek voltunk, csak egymásra koncentráltunk, nem "nyaltak" össze még a vendégek, a legjobb formánkat hoztuk, szerintem így volt ideális :) Megjegyzem, nagyon jó képek vannak a neten, hogy milyen képet vágnak a vőlegények, amikor először látják meg a menyasszonyukat (és nem az oltárnál, hanem a kreatív fotózáson), csak ez ne tartson vissza :)
2015. febr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy egyedül, aki azt szeretné, hogy a párja csak a ceremónián lássa meg először menyasszonyként. Ez a kettőtök döntése, nem a miénk. Ha neki nem mindegy már most, milyen ruhád lesz, akkor lehet, hogy még az is kiderülhet, hogy nem fog tetszeni, amit választottál. Viszont, ha mindegy, mi van rajtad, rád bízta a döntést, akkor biztos, hogy meg lesz hatódva. Tapasztalat, hogy ez így szokott lenni a vőlegényeknél.
2015. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ minden hogy hány órától lesz vendégvárás. Attól is hogy hánykor van a ceremónia. Attól is hogy a nektek tetsző fotózási helyszínre mennyit kell utaznotok. Ha a ceremónia után fényképezkedtek érdemes a sminkest későbbre is elhívni, mert az esetleg leizzadt lesírt sminket fotóképesre megigazítani.
2015. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

A saját tapasztalatomat írom le.

Nekem a szertartások végére a hajam már nem úgy állt egyáltalán (szeles, párás idő szeptember elején), a loknik kisimultak, a sminkem se volt már tökéletes, és jól el is fáradtunk az izgalmakban. Nagyon örültem utólag, hogy előtte volt a fotózkodás, frissen, szépen, lelkesen és utána már csak a dínomdánomra kellett koncentrálni!

2015. febr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöméknél úgy volt, hogy a nő ragaszkodott hozzá, hogy a vőlegény csak az oltár előtt pillantsa meg a ruhában. Így a szertartás után voltak a közös fényképezkedések, majd a vőfély vezetésével a násznép átsétált az étterembe (jó 20-30 perces séta volt egyébként...), a pár pedig a fotózás után követett minket, nem voltak sokáig el.

A lagziból már nem tudtak volna elmenni, így viszont ez tényleg jó megoldás volt. De a hosszú séta nem maradt meg jó emlékként, főleg, hogy a szertartás helyszínére még bérelt busz vitt mindenkit...

2015. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom,hogy a vendégeket is nézni kell. Mert egy normális fotózás legalább másfél óra. Ha otthagyjátok a vendégeket, akkor min. étel-ital társaságában. Mi voltunk úgy vidéki lagzin, hogy a pár szertartás után ment fotózni kb. két órára. Viszont a lagzi helyszínt sem lehetett addig elfoglalni. Haza nem tudtunk menni, mert nem otthon voltunk, így két órát lődörgött elég sok vendég. Na az nagyon nem volt jó.
2015. febr. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek a valaszokat. Kedvesek vagytok.

Hat igen a valaszok alapjan be kell latnom hogy tenyleg elotte lenne a celszeru. Sokat segitettek a tapasztalataitok ugyhogy koszi megegyszer.

:-)

2015. febr. 28. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!