Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok a menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a menyasszonyi ruha átalakításáról? A szalonban azt mondták, hogy megcsinálják tökéletesre. De biztos lehetek ebben?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szakmájuk, miért gondolod, hogy nem értenek hozzá???
2010. febr. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvőig még gondolom lesz pár próbád,közben látni fogod,hogy tényleg úgy alakul-e a ruha,ahogy te szeretnéd,ha nem,akkor keress másik helyet,remélem még időben vagy.
2010. febr. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hogy megkérdezted. Nekem nyáron volt az esküvőm, és egy elég nívós szalonban kölcsönöztem, egy elég drága ruhát. Ott mondták, hogy 10 nappal az esküvő előtt kell, hogy menjek,akkor igazítják méretre. Mentem is le is mérték. Persze már akkor közölték, hogy ha ilyen meg olyan sérülés van rajta, akkor ennyit meg ennyit levonnak, és hogy a legkisebb szakadás is 30 ezer forint. Mert ugye kauciót kellett otthagyni. A nagy nap előtt 4 nappal mentem a ruháért. Akkor ott már ugye nem próbáltam fel. Na az esküvő napján felvettem, és láttuk is, meg éreztem is,hogy az elejét hosszabbra hagyták, mint ahogy felhajtották. Mérges voltam, mert többször fognom kellett, hogy rá ne lépjek. Pedig ugyanabban a cipőben voltam, amiben levették a méretet. Egy másik barátnőm is ott bérelt ruhát, és neki is ez volt a gondja, hogy nem ugyanolyan volt a ruha, mint a méretvételnél. Akkor mondták, hogy valószínűleg azért hagyták hosszabbra, hogy rálépjek, és egy picit szakadjon, így le tudják vonni a 30 ezer forintot. Szerencsére még így sem szakadt el.

A lényeg, hogy amikor mész a ruháért, akkor is próbáld fel, és ha nem olyan, amilyet előtt beállítottak, akkor verd ki a balhét, és követeld, hogy 1 nap alatt alakítsák olyanra, amilyennek kell lennie. Mert azt egy nap alatt is meg tudják csinálni, ha akarják.

2010. febr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyjából a barátnőm is igy járt, az egyik oldalon 5-6 centivel hosszabb volt a ruha, biztositötűvel tűztük meg neki hogy a tánc közbe ne azon taposson ...
2010. febr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, nagyon hasznos volt.
2010. febr. 15. 11:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosítótű legyen nálad! Én a templomban jöttem rá, hogy hátul a cippzár lecsúszik, és a hátam tiszta csupasz. Szerencsére téli esküvő volt, szóval boleró és bunda takart mindent, de nagy katyvaszban lettem volna az este hátralévő részében, ha nem tudtam volna biztosítótűvel megtűzni a cippzárat.
2010. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!