Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rendelt-e mar valaki errol az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendelt-e mar valaki errol az oldalrol menyasszonyi ruhat? Vagy atveres lenne az olcso arak miatt.

Figyelt kérdés
[link]

2015. márc. 9. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak ovatosan! Az oldal csak 3 honapos, nagyon rossz angollal.

Ha problema van, csak amerikai telefonszamon, (amit altalaban fel sem vesznek) vagy irasban tudsz veluk erintkezesbe lepni. fizikai cim nincs, sot a ruha visszakuldesere sem. Azt irja, hogy azert nincs, mert "nemzetkozi ceg, tehat a celorszagtol fuggoen, a ruha barhonnan erkezhet. Visszakuldesi cimet majd a csomagon megtalalod".

2015. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
neee! felejtsd el! Én is majdnem bedőltem, már majdnem megrendeltem, mikor találtam egy cikket index.hu-n, amiben pont ezekről a netes menyasszonyi ruhákról írtak. voltak képek is, hogy milyen képpel árulták és végül mit hozott a postás. Köze nem volt a kettőnek egymáshoz, csak nyomokban. Mintha egy 10 éves varrta volna azt, ami a képen volt. Inkább varrass itthon, vagy kölcsönözz. Ha találsz olcsón anyagot, akkor ezek 40 ezerből is megvarrhatóak. Én 35ből jöttem ki.
2015. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Varrass inkább, igaza van előzőnek. Az enyém 45e lesz, de azért ilyen "drága", mert kismama fazon, amit később alakítanak normálra - plusz macera, nem fehér anyag, népi motívumos, és tele van zsinórozva (palotás ruha). Ezen extrák nélkül valszeg ua. lenne, mint előzőé, tehát szerintem bátran, sokan varrnak fotó alapján is.
2015. márc. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
ha alacsony a kereted és nem tudsz 100 ezreket költeni a ruhára, mégis szeretnél sajátot, akkor javaslom, hogy nézz szét olx-en, vagy pl a szalagavatós ruhák között. Szalagavatóst is kb 30-40 ezerért lehet venni akár újonnan is. Amúgy csak azért mondom, mert én megnéztem azokat is, nulla különbség van egy szalagavós, meg egy menyasszonyi ruha között, csak épp amire azt írják, hogy menyasszonyi/esküvői, az rögtön sokszoros árat kap, mert hogy ilyenkor bőkezűbb magával az ember, ha megteheti :)
2015. márc. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 4-es!

Kerdezo, a "szalagavatos" kozott (is) nezeget. Weboldal neve: thisprom!

2015. márc. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
siman ebay vettem hasznaltan semmi baja nem volt
2015. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

5-ös:

1, a kérdező a 2014-es wedding dresseket linkelte be, az pedig nem szalagavatós, hanem wedding dress

2, pont arról igyekeztem lebeszélni a kérdezőt, hogy online vásároljon, nem pedig arra rávenni, hogy online keressen szalagavatóst

2015. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

haha, tenyleg iszonyat trehany az angol iras az oldalon... ha a kulsore (nyelvtanra) ennyit adnak, kepzelheted mennyit forditanak magara a ruhara. Szerintem ne rendelj innen.


Amugy az en szalagavatosom is olyan szupi volt hogy abban akar eskudtem is volna!

2015. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Inkább varratok egy hasonlót akkor.
2015. márc. 11. 14:18
 10/14 A kérdező kommentje:

[link]


Amugy ez a ruha tetszett meg nagyon, és itthon nem nagyon láttam sehol :(

2015. márc. 11. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!