Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem érti meg senki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg senki, hogy nem szeretnék nagy lagzit?

Figyelt kérdés

Az én álmom egy kis kosztümös esküvő, ahol a vőlegényem, én és a szüleink/ testvéreink vannak jelen és a városházán lenne. Utána nem lenne még ebéd vagy vacsora sem.

Anyukám szerint minden lány nagy habcsókos esküvőről álmodik, és nem az igazi számomra a barátom, hogyha én ezt nem szeretném.. Meg azt is mondja, hogy még gyerek vagy. 25 évesek vagyunk, már 4 éve együtt élünk. Mind a ketten lediplomáztunk már és dolgozunk. Barátnőim is kiakadtak ezen, hogy nem lesz lagzi..

Nem értik meg, hogy nekem nem álmom nagy fehér ruhában vonulgatni. Nem szeretem az ilyen dolgokat. Az egyik diplomaosztómat is skippeltem, a másikon is csak azért voltam ott, mert anyukám szerette volna látni, ahogy a kislánya átveszi a diplomáját.

Szerintem anyu csak azért mondja ezeket, mert szeretne látni nagy ruhában, készülődni stb. De én nem tehetek róla, nem vagyok ilyen. Annak idején a stílusom elfogadásával is gondjai voltak. Míg ő mindig szép nőies ruhákban, magassarkúban járt, kisminkelve, addig én inkább a bőrdzseki-bakancs kombinációt preferálom, enyhe sminkkel.

Szerintetek?



2015. márc. 15. 08:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt rajtad kivül egy embernek lehet beleszólása, a völegényednek. Ha neki is megfelel a kis esküvö, akkor ne foglalkozz anyáddal.
2015. márc. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Kezdjétek el szervezni az esküvő. Bármilyen felvetésre mondjátok ezt: "rendben, de mi nem így szeretnénk." Ne engedj, mert mebánod, tapasztalatból tudom. Egyszer engedsz, és utána jön a többi.
2015. márc. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Bence_ ***** válasza:
10%

Érthető amit írsz, az igényed.

Legyen ilyen az esküvőtök.

Gondolj a barátaidra azokra akik szeretnek titeket.

Ők mind szeretnék az örömüket kifejezni, veletek ünnepelni. Erre való a lakodalom.

Esküvő egy kicsit a családról is szól.

Senki nem tudja ki meddig él, itt együtt vannak, beszélgetnek. Készül egy csomó kép amit évek múlva örömmel lehet nézni.

Ez is egy nézőpont :)

2015. márc. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolj a barátaidra azokra akik szeretnek titeket.

Ők mind szeretnék az örömüket kifejezni"


- Erre lesz még kb. 30-40 évük szerencsés esetben. Ha számukra fontos az az intimitás, amit az eskü jelent, akkor ezt is el kell fogadni.

2015. márc. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, én is idegrohamot kapok, ha csak arra gondolok, hogy fehér ruhában kellene parádéznom az esküvőmön... Kis (rövid) ruha, vagy kosztüm az én elképzelésem is. Csak polgári, és utána egy szűk családi vacsora egy étteremben. Nem zenés, nem bohóckodás, csak beszélgetés és evés.

Nem véletlenül hagytam ki a szalagavatómat is, eszembe nem jutott beöltözni...

Szerencsére nekünk az avatás (ami diplomaosztó helyett volt) abszolút komoly és ünnepélyes volt, szóval az kifejezetten tetszett, semmi csicsa, meg sapkadobálás, meg hasonlók.

Szóval én megértelek.

29/N

2015. márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is anyukád inkább azért mondja ezeket, mert ő szeretne menyasszonyi ruhában látni. De ez a ti esküvőtök lesz, úgy csináljátok, ahogy ti szeretnétek, olyan ruhában legyél, ami neked tetszik. Hogy maga az esküvő hogy zajlik majd, azt a vőlegényeddel beszéld meg és a kettőtök elképzeléseit hangoljátok össze.
2015. márc. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolj a barátaidra azokra akik szeretnek titeket.

Ők mind szeretnék az örömüket kifejezni"


Ha megszervezik és kifizetik, akkor esetleg beleszólhatnak, és nem, nem, a bizonytalan vagy lesz vagy nem lesz "a vacsorám árát odaadom a táncba" fizetésre gondolok. Különben is a vacsora árán kívül egy rakás dologra kell költeni egy esküvőn, senki se okoskodjon, hogy tartsanak mert ő ünnepelni akar. Szervezzen akkor bulit magának a saját pénzén.

2015. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is furi, hogy egy lány nem vágyik erre, nem akar igazi hercegnő lenni egy napra, de különbözőek vagyunk és szíved joga a házasságot ilyen intim módon megünnepelni. Bár leginkább azt nem értem, hogy ha anyukád szerint túl fiatal vagy és ennek még nincs itt az ideje, akkor meg miért akar nagy felhajtást csinálni? Ez kicsit számomra ellentmondásos.

Gratulálok! :)

2015. márc. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
8-as nyilván úgy van vele, hogy túl fiatal még ahhoz, hogy belássa hogy nagy bulit akar (kac-kac), meg hát nem is olyan sürgős még a házasság, DE HA MÁR MÉGIS AKKOR legalább nagy legyen...
2015. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csináld úgy, ahogy neked és a vőlegényednek megfelel. Ez a TI napotok lesz, nem anyukádé.
2015. márc. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!