Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Gyertyagyújtáson, homoköntésen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyertyagyújtáson, homoköntésen kívül még milyen "feladatok" vannak, amikkel fel lehet dobni a szertartást? Olyanra lenne szükségem, ami kb 1 percet vesz igénybe és maradandót tudunk alkotni. A kavicsos üveg és a homoköntés már elcsépelt.

Figyelt kérdés

2015. márc. 21. 12:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
minden rosszindulat nélkül: milyen szertartás az ahol homokot öntenek? még sose hallottam ilyenről, se másról hogy valamilyen szertartáson maradandót kéne alkotni... tényleg érdekel!
2015. márc. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

Kedves első, egy kültéri, szeles időben tartott esküvőn a homoköntés jöhet szóba. Mielőtt elítéled tudod egyáltalán milyen az? Egy üvegbe a a pár 2 tagja különböző színű homokot önt egyszerre ami egyedi mintájú lesz, hisz mások nem tudnak ugyanúgy önteni...majd ezt hazaviszik és örök emlék ami a közös életük kezdetét jelképezi.Szerintem sokkal ötletesebb és jobban szimbolizálja az összetartozást, és meg is kapod... A gyertyákat hazaviszed? NEM. Ennyivel jobb a homok.

Bár az elcsépeltséggel nem értek egyet. Aki csak azért csinál valamit , hogy menő vagy sem az bele se vágjon. Úgyis elválik...

2015. márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
2015. márc. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
"Mielőtt elítéled tudod egyáltalán milyen az? " - kedves 2! elolvasnád még egyszer az első mondatomat!!! komolyan direkt így fogalmazok nehogy valaki félreértse erre máris beszólnak... amúgy soha nem hallottam még ilyenről és eszemben sincs elítélni...
2015. márc. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt a két hozzászólást nyugodtan megtarthattátok volna magatoknak. Ha értelmes ötletetek nincs, akkor az időtöket üssétek el szépen más kérdések megválaszolásával. 2 nagyokos...

2.-nak még annyi, hogy a házasságom sikeressége kérlek, hagy ne azon múljon már, hogy homokot öntök-e, vagy mást csinálok!

2015. márc. 21. 12:22
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

Így hirtelen nekem pl az jutott eszembe, hogy gyűrűhúzás után nyomhatnátok a kezeteket valami sablonba (pl gyurma, mert attól nem lesz koszos a kezetek) amit utána gipsszel kiöntötök. Örök emlék és nem hosszú procedúra.

Egyébként nekünk homoköntés volt. Mi sem hallottunk róla előtte, de a násznép sem, így nekünk nem volt elcsépelt.

2015. márc. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Emlekdoboz idokapszula elasas

faultetes amire kesobb a vendegek a jokivansag szivecskeket akasztjak

borontes fiu feher lany piros majd kozossen megisszak (zsido hagyomany)

gyertyagyujtas

lakat elhelyezese fara kapura

ket kendo osszecsomozasa (indian szokas)

2015. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Miért is? Mert nem kérek a kötekedésből? Kopj le kedves 60%, nem azért tettem fel a kérdésemet, hogy te itt élj társadalmi életet...
2015. márc. 21. 13:34
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Mi tavaly homokot öntöttünk ilyen nagyobb keretbe:

[link]

Divat egy ideje, de szerintem egyáltalán nem elcsépelt, hisz nem szoktunk minden héten esküvőre menni, homoköntést végignézni. Nálunk pl a 100 vendégből 70 megcsodálta, hogy micsoda újdonság. Az biztos, hogy szép lakásdísz, és érdekesebb, mint a gyertyagyújtás, amit évtizedek óta alkalmaznak. Énekkel, verssel, hangszeres előadással szokták még feldobni a szertartást, dehát az meg nem maradandó, max a videón. :/

2015. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Kissé arrogáns a kérdező, nem csoda, hogy nem tolonganak ötletekkel.

Esetleg kérdezd meg az anyakönyvvezetőt. De lehet, hogy már megtetted, és azért kaptál csak 1 percet, mert vele is ilyen "kedves" voltál. :)

Csak hogy a kérdésre is válaszoljak: kössél vérszerződést b+, az eléggé különc, és biztosan nem elcsépelt.

2015. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!