Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Gyertyagyújtáson, homoköntésen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyertyagyújtáson, homoköntésen kívül még milyen "feladatok" vannak, amikkel fel lehet dobni a szertartást? Olyanra lenne szükségem, ami kb 1 percet vesz igénybe és maradandót tudunk alkotni. A kavicsos üveg és a homoköntés már elcsépelt.

Figyelt kérdés

2015. márc. 21. 12:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A reakcióm azoknak szólt, akik semmi használhatót nem tudtak hozzászólni a dologhoz, de mégse bírták megállni, hogy tovább menjenek és olyan kérdésekre írkáljanak, amelyekhez tudnak is érdemben reagálni. Ha valakinek nimcs ötlete, nem ért a témához, nem ért egyet azzal, hogy egyesek gyertyagyújtás helyett mást szeretnének csinálni, az minek ír ide? Nem azt kérdeztem, hogy nekik mi a véleményük. Az a szomorú, úgy érzem, hogy vannak itt olyanok, akik itt élik az életüket és a napjukat az dobja fel, ha lehordják a kérdezőt. Gondolom ezt abból, hogy a többi, esküvős kérdésnél is előkerülnek ezek a nagyon korlátolt személyek. Szerencsére nem probléma, hogy csak 2-3 értelmes ötletet kaptam, mert így is sikerült kitalálnom egy nagyon jó, nagyon mutatós dolgot.

Igen, a stílus végül más irányt vett nálam, mert dühítő, hogy az ember regisztrál, vár fél órát, hogy a kérdését kiírhassa, mire jön 2 hulye, akik csak kötekedni akarnak. de mit is van ezen bárki meglepődve? Ilyen ez az ország... Nyomorultakkal van tele....

2015. márc. 21. 18:34
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Szia, nagyon ritka, én is 1x láttam csak ilyet a munkám során, de létezik egy amolyan fogadalmakat bezártok egy dobozba és ott a násznép előtt együtt szögeket vertek a dobozba, amivel rögzítitek annak tetejét. Amolyan időkapszula jelleggel. Itthon inkább a homok és a gyertya ami sűrűn előfordul.
2015. márc. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%
De az előző időkapszulás megoldás mellett, ha időt kell húzni, akkor elmondhat valaki egy szép verset is.
2015. márc. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
50%
Szia! Én pont nemrég írtam erről egy blogbejegyzést, ajánlom figyelmedbe: [link] Remélem tudtam segíteni ;)
2015. márc. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a gyűrűhúzást és az aláírást hagyjátok ki, ahány esküvőn voltam mindenhol ezt csinálták, tökre elcsépelt!
2015. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!