Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez enyhítő körülmény a leánybú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez enyhítő körülmény a leánybúcsún történő félrelépésre? A menyasszony mennyire várhatott elnézést a vőlegénytől?

Figyelt kérdés
Elmaradt az esküvő és a vőlegény dobta a menyasszonyt miután kiderült, hogy az megcsalta őt a leánybúcsún. A menyasszony azzal védekezett, hogy ő úgy tudta, hogy minden férfi félrelép a legénybúcsúján ezért biztos volt abban, hogy a vőlegénye is hűtlen lesz. Ezért úgy gondolta, hogy neki is szabad és a leánybúcsún hagyta hogy egy idegen férfi felcsípje akivel utána le is feküdt. Pedig a vőlegény nem lépett félre (biztosan tudom, mert én is részt vettem a legénybúcsún). A menyasszony elnézést kért és azt hangoztatta, hogy ha tudta volna, hogy a vőlegénye nem lép félre akkor ő sem teszi. A vőlegény viszont, ahogy már olvastátok nem nézte el neki.

2015. márc. 21. 12:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem !!! A megcsalásra nincs enyhítő körülmény !!!!!
2015. márc. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
13%

Jól tette én is így cselekedtem volna


17-es te mi a f@ sz r ó l beszélsz? Egy nő attól rabszolga lesz hogy hozzá megy élete szerelméhez és főz, mos neki amíg a férfi nehéz munkával keresi a pénzt?


Kérem szépen ezek kötelességek amit mind két fél végre hajt és nem rabszolga munka.....

2015. márc. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Jól tette a vőlegény, hogy otthagyta, ami karika, az gurul.
2015. márc. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Funkcionális analfabéta vagy. Nem azt mondtam, hogy a nő rabszolga lesz, azt mondtam, ezt olvastam egy hasonló kérdésnél, és ott felpontozták azt, aki szerint börtön a házasság.
2015. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

# 22


És ha a nő sokkal fontosabb és nehezebb munkát végez, mint a férfi?

Nincsenek ilyenek, hogy "kötelességek", normális emberek kulturáltan megbeszélik, és megosztják a házimunkát.

2015. márc. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
65%
Hogy nincs szerencsém ott lenni egy ilyen leány búcsún.
2015. márc. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy kamu, ilyen a mi falunkban is történt :D Volt egy csaj, akinek elmaradt az esküvője, mert időközben mást talált magának XD Mire azzal is kitűzték az esküvőt, minden ki volt fizetve, megrendelve stb...2 héttel előtte lemondták :D itt azt beszélik, hogy a csaj megint félrement, de ki tudja...
2015. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
8%
Ezt a kérdést egy nő írta ki? :-) Csak a stílus alapján. És ott volt a legénybúcsún? :-) Na de mindegy, ez kamunak tűnik. :-)
2015. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Itt akapvetően a kommunikációval van gond,ezt hittem, az thittem, azt hittem a másikról azthittem, ha ennyire nem beszélnek egymással ez a házasság ugyse lett volna hosszu életű.
2015. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Az a legérdekesebb, hogy megint "kidumálja" magát a nő, és a férfiakat okolja azért, mert Q.

Kicsit sem enyhítő, sőt súlyosbító. Jól tette, hogy kidobta, mert valószínűleg nem ez volt az első eset, és biztosan nem az utolsó lett volna. Csak most lebukott.

2015. okt. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!