Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lanyok, mennyivel eskuvo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, mennyivel eskuvo elott voltatok probalni?

Figyelt kérdés

normalis ez hogy minden szalon foglalt..? en meg vagyok lepodve.

budapesti szalonokrol van szo. ti mikor mentetek es hova? volt meg meretetek? koszonom :)



2015. febr. 18. 13:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Tavaly márciusban volt az esküvőm, január végén foglaltam le a ruhát egy vecsési szalonban.
2015. febr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szeptemberben lesz az esküvőnk, január utolsó-február első hetében elmentem az összes kinézett szalonba.
2015. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Ez komoly... de miert?

nekem juliusban lesz.. de most akartam menni es minden szalon foglalt :D nevetseges ugy oszinten..

2015. febr. 18. 13:50
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
tavaly május végén volt az esküvőnk, február első hétvégéjén foglaltam le a ruhát. Vidék, de volt méret is, választék is, és nagyon kedvesek és profik voltak.
2015. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
9%
Mit, a nászéjszakát?!
2015. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szia, hogy érted hogy foglalt? 1-2 hétre előre van betáblázva? Akkor próbálj későbbi időpontot kérni. Nekünk augusztusban lesz az esküvőnk és 2014. augusztus elején kérte meg a kezem a párom. Szeptemberre megnéztem a neten az összes szalon ruháját, és el is mentem a 3 kiválasztott szalon közül kettőbe. Az az egyikben 2 ruha tetszett nagyon-nagyon, az egyik éppen akcióban volt, így le is csaptam rá, és lefoglaltam. Nem gondoltam hogy ennyire hamar meglesz, még 1 szalonba akartam elmenni, de örültem neki nagyon. Pont most mondták a szalonban, hogy a ruhámat jött volna lefoglalni egy menyasszony, aki próbálta a nyáron, mert nem talált szebbet nála. Pont ezért választottam ki hamar,sok menyasszony már kb. 1 évvel előtte lefoglalja. A méretről annyit, hogy rád tudják szabni, ha nem pont megfelelő. Menyecske ruhát néztél már? Azt is nézegesd szerintem. Milyen szalonokkal próbálkoztál?
2015. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a 2-es válaszoló, aki már lefoglalta a ruháját a szeptemberi esküvőjére.


Hogy miért mentem el ilyen korán próbálni? Mert úgy gondoltam, hogy a szeptember eleji időpont nagyon népszerű és még nem láttam olyan szalont, ahol bármelyik ruhából lett volna 2 darab. Szóval szerettem volna biztosra menni.

2015. febr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Tavaly augusztusban volt az esküvőnk és január végén foglaltam le a ruhámat.
2015. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
menyecskevel nem lesz gond azt varratom :) De ez a menyaszonyi ruha kiakasztott.. most megyek a lamarieebe jovo heten. Szerintem megtalalom a ruhat ott..
2015. febr. 18. 14:53
 10/22 A kérdező kommentje:
Mindenkinek gratulalom majd eskuvohoz :) ment a kezecske.en csak meglepodtem hogy jovo honap vegere tudnak idopomtokat adni.. kiakaszto. En nemtudom miert kell masfel evre elotte szolgaltatokat foglalni..
2015. febr. 18. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!