Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek megfelelő ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megfelelő ez a zene bevonuláshoz?

Figyelt kérdés

Csak polgári lesz...:)

http://www.youtube.com/watch?v=LaULZuLW0oM


2010. febr. 17. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de ha nektek tetszik, az a lényeg.
2010. febr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
miért ne? ha nekik (Kérdezőnek) ez tetszik? :) Láttak/hallottak már az anyakönyv-vezetők sok mindent.Egyházi esküvő előtt mondta a pap bácsi, hogy volt hogy ő reneszánsz öltözetben, reneszánsz zenei kísérettel adta össze a fiatalokat. Szerintem akkor a polgárira is úgy mentek.(Bocs a kitérőért, csak ha ilyen van , egy kis pokolgéptől nem fog leszakadni a mennyezet....)
2010. febr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
és úgy hallom, hogy ez még egy szép vers feldolgozása is lenne..
2010. febr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Egyébként a meghívóra is lehet hogy felkerül belőle egy pici rész...:)
2010. febr. 17. 11:03
 5/10 anonim válasza:

Nem vagyok maradi, de nekem nem tetszik. Van több metál szám ami ünnepélyesebb. Szerintem az énekes hangja nem az igazi.

Keresgélj a Nightwish számai között !

Ja és remélem farmerben lesztek, nekem az nagyon bejönne.

2010. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen!Szerintem igen!Nagyon jó,hisz ezek is Ti vagytok!!
2010. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nektek van jelentése ennek a zenének, akkor persze. Nem hagyományos, de miért is kellene annak lennie.
2010. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már vagy tizedszerre hallgatom meg...pedig soha eszembe nem jutott volna pokolgépet hallgatni. Nagyon jó!
2010. febr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha egy pár erre vonulna be, az jutna eszembe,h nagyon megszenvedhettek egymásért,h meg kellett küzdeniük ezért a szerelemért.
2010. febr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem, azt mindenki tudja, h ez József Attila verse...
2010. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!