Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 5-let ruhaszalonról mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5-let ruhaszalonról mi a véleményetek Hévízen?

Figyelt kérdés
Keszthelyen kiválasztottam egy ruhát a Monacoban. Kicsit sokallom érte az 59 ezer ft-ot. (bérleti díj) Párom miatt mindenképpen be kell mennünk a hévízi 5-let ruhaszalonba is. Van aki ismeri az ottani árakat? Lehet jobban megérné ha én is néznék magamnak ott valamit? Honlapon azt írják, hogy ha mindkettőnknek onnan bérlünk, kapok a menyasszonyi ruha bérleti díjából 20% kedvezményt. Mi a véleményetek, hogyan jönnék ki jobban?

2015. ápr. 11. 18:58
 1/1 anonim válasza:

Szerintem mindenképpen érdemes több helyen megnéznetek, s aztán mérlegelni az anyagiakat.

A szalonban egyébként segítőkészek, nagyon szép ruháik és kiegészítőik vannak (én is voltam már ismerőssel esküvői ruhapróbán). Plusz azt hiszem, ha koszorúslányoknak is béreltek ruhát talán még ahhoz is tesznek kedvezményt.

2015. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!