Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy oldották meg azok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldották meg azok, akiknek nem volt menyasszony tánc?

Figyelt kérdés
Mondtátok a meghívó átadásakor? És a gratulációkat akkor mikor fogadtátok? Én se igazán akarok, nem akarok azért táncolni, hogy fizessenek! Csak van aki úgy készül, hogy felét borítékba felét táncba adja. Vagy rá szoktak kérdezni a vendégek?
2015. ápr. 13. 08:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Én felvidéki vagyok, mi olyanoktól is kaptunk nászajándékot, akik a lakodalomba nem is voltak meghíva, csak értesítőt kaptak, hogy mikor-hol lesz az esküvő. Kissé ciki is volt, hogy fogalmam sem volt, hogy ki az aki éppen gratulál, meg átadja az ajándékot, mert én nem is ismertem, de anyu régi osztálytársa vagy kollégája volt.
2015. ápr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, ment a zöld kéz!

Ahogy olvasgattam a véleményeket, mindegy, hogy kézbe kapom a borítékot vagy táncolok érte ciki mindkettő. Hát így már nem tudom mi lenne a jó megoldás. Én a táncot akartam kihagyni. Vagy pedig akkor tánc, de a gratulációkor nincs boríték. Á elég nehéz.. Na majd még körbekérdezősködök itthon, hogy konkrétan kinél hogy volt! azért köszi még egyszer jöhetnek még vélemények nyugodtan!

2015. ápr. 16. 14:14
 23/28 anonim ***** válasza:

Nézd! Szerintem ha tifelétek szokás a tánc meg a nászajándék akkor nem ciki! Nálunk volt mindkettő és a borítékba mindenki vett lapot aláírva sok boldogságot stb. Szóval tudtuk ki mennyit hozott borítékban, a táncnál meg nem tudtuk csak sejtettük :) Pl. a sógornőm megmondta hogy ő egy igen komoly összeget szán a táncra. táncoltam is vele sokáig :) (nem gazdagok sokáig gyűjtögette azt a pénzt)

Amúgy ha mi adunk pénzt mi is borítékban szép képeslappal aláírva adjuk. Miért ne tudhatná hogy kitől van? Mondjuk én soha nem mondtam volna senkire hogy csak ennyi tellett tőle, de ugyanúgy nem venném jó néven ha vki keveslené és hangot adna neki.

Szal felénk ha pénzt kérnek ajándékba kb fele megy borítékba fele táncba.

2015. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"mindegy, hogy kézbe kapom a borítékot vagy táncolok érte ciki mindkettő."

Mondjuk szerintem az a ciki, ha valaki üres kézzel megy egy lakzira.

2015. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nem ciki, nem is értem, természetes az ajándék, csak ne úgy csináljatok, mintha hídpénzt szednétek. :)
2015. ápr. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, akkor szerinted, hogy csináljuk? Mert már komolyan nem tudom :D

Egyesek szerint a menyatánc a "koldulás", más szerint meg ha megállunk és fogadjuk a gratulációkat a borítékokkal?! :DD komolyan nem tudom hogy legyen

2015. ápr. 17. 22:11
 27/28 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben ki lehet tenni egy kisasztalra egy szép kartondobozt hasítékkal a tetején (kb. mint a szavazóurna, csak szebb kivitelezésben), és a gratulációkor vagy előtte el lehet mondani (nem muszáj nektek mondani, mondhatja a vőfély vagy egy rokon is), hogy oda lehet behelyezni a pénzt. Így nem lesz olyan, hogy mindenki ott lesi, hogy mennyire vastag meg csicsás a boríték, meg esetleg az ajándékozó azt hiszi, hogy jaj, úgy tapiztátok, biztos kevesellitek stb.

Az más kérdés, hogy az sztem elég meggondolatlan, aki egy nyamvadt borítékot nem visz magával, mert "úgyis lesz menyatánc, KELL lennie".

2015. ápr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mi sem tervezünk menyasszonytáncot.Csak szűk családi kör lesz(21 fő)Véleményem szerint ilyen kis létszámnál elég vicces lenne,hogy negyed óra alatt lezajlana az egész...
2015. ápr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!