Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyit fizettetek az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit fizettetek az esküvői frizurátokért a fodrásznak? Mennyibe kerül manapság?

Figyelt kérdés
ilyesmit szeretnék készíttetni: [link]
2015. ápr. 17. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Én kb pont ugyanilyet csináltattam, de az én fodrászom nagyon olcsón dolgozik, házhoz jött egy órát dolgozott egy ezrest kért el (de ilyen keveset nem volt képem adni neki) , amikor emntem a sminkeshez ő is kérdezte mennyi volt,és mondta ha oda megyek hozzájuk fodrászhoz minimum 6-8ezer lett volna!
2015. ápr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ, pest vagy vidék, szalon vagy kisebb fodrászat, ki és milyen áron. Általában ártáblára ki van írva, nálunk ez olyan 2500-3000 között van, vidék.
2015. ápr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

az én fodrászom kiválóan dolgozik, festés és vágás összesen 4 ezer nála.

egy ilyen frizurát kb 2 ezerért csinálna, és biztosan atom tartós lenne.

szerintem érdemes körbenézned a piacon, és legaább 1x próbát csináltatni az esküvő előtt!!

lásd hogy bírja a hajad, és hogy tényleg jól áll -e, meg tudja e csinálni a fodrász!!

2015. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első, azta, egy ezrest akart kérni? de cuki, hát nekem se lett volna képem egy kék papírkával kiszúrni a szemét :)

Második: pest, de gondolom, itt meg a versenyhelyzet miatt lehet úgyis vidéki áron dolgozó fodrászt találni

2015. ápr. 17. 11:45
 5/9 A kérdező kommentje:
3, pesti vagy? Tudnál elérhetőséget adni? (nem is az ár, hanem az "atom tartós" kijelentésed keltette fel igazán a figyelmem :D )
2015. ápr. 17. 11:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20 ezret fog elkérni bár ez próbafrizurával és festéssel.
2015. ápr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is félig feltűzött hajam volt :)

Ha jól emlékszem 4500 volt, próbafrizurával együtt.

Egész éjjel kibírta a hajam, nem esett szét.

Szintén Pest (XX.ker), de sajnos már nem dolgozik a szalonban, ahol lakom.

2015. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

Én vidéki vagyok, de a fodrászom horror áron dolgozik, viszont megéri, mert iszonyat jól dolgozik. Az biztos, hogy képes lennék még Pestről is lejönni hozzá.

Egyébként ez a frizura semmi extra, felcsavarod bele egy disz aztán jónapot. Pontosan így tettem én is, otthon ezáltal ingyen volt.

2015. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kb ilyen volt az enyém is, 4.500 volt próbafrizurával együtt, tartós volt, még másnap reggel is úgy állt, mintha akkor jöttem volna a szalonból. Én Budapesten csináltattam. Kb 1,5 óra csinálta meg, ez azért fontos, mert nem tudom, hogy hogy osztod be az idődet a készülődésre, de eredetileg 1 órát beszéltünk meg és nekem pont annyi időm volt, hogy kisminkeltem magam, felvettem a ruhámat, a cipőmet, csokrot, kistáskát és már indulnunk is kellett. Kemény volt, mert azt hittem nem leszek kész, úgyhogy csak jó tanács, inkább menj korábban egy kicsit a fodrászhoz, minthogy utána rohannod kelljen :)
2015. ápr. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!