Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mondtátok már azt a fodrász...

Ti mondtátok már azt a fodrásznak, hogy "csináljon vele, amit akar? " azaz teljesen rábízzátok a hajatokat?

Figyelt kérdés

Ha igen, jót csinált? Megvoltatok vele elégedve?

Szerintetek szeretik a fodrászok, ha teljesen rá van bízva a dolog ?



#fodrász #haj #elégedettség #fodrászra bízás
2015. jan. 12. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egyetlen fodrász sem volt képes olyan hajat csinálni nekem, amilyet szerettem volna, így nem :D

(Sőt, néhány éve már magamnak vágom és "érdekes módon" olyan, amilyet szeretnék.)

2015. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én megkértem rá, de addig erősködött és kérdezgetett, míg a kezembe nyomott csomó újságot, hogy legalább keressek egy olyat, amit el tudnék képzelni magamon :D

Szóval nem, nem szerette

2015. jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A mostani fodrászomnak igen, amikor utoljára voltam nála - de életemben ez volt az első alkalom (56 évesen), de nem csalódtam benne, sokkal jobb lett, mint eddig bármikor. (És nem öregasszonyos, hátul felnyírt, fölül meg bodorra dauerolt hajról van szó, hanem vállig érőről)
2015. jan. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen már többször, és mindig jól sikerült.

Az én fodrászom szereti, mert akkor szabad kezet kap, és könnyebb a saját elképzelése alapján dolgozni, mint amit én elképzelek és próbálom elmagyarázni.

2015. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nagyon gondolkozom benne, hogy én is rábízzam, végül is nagyon csak nem ronthatja el :)

2015. jan. 12. 18:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen mondanám, de féltem a hosszát, mert nagyon lassan nő. Simán bevállalnám ha normálisan nőne a hajam :) a fodrászom szereti az ilyen kéréseket.
2015. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, de pl azt elmondtam, hogy max vállig vághatja a hosszát. Nagyon jól sikerült mindig.

Legutóbb is, mikor mentem, akkor mondtam, hogy valami újdonságot szeretnék, de szeretném, ha hosszú maradna.

2015. jan. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fodrászként válaszolok. :) A vendégeim szinte mindig szabad kezet adnak nekem. Első alkalommal még nem ez a jellemző, de utána már általában igen. Ez nem jelenti azt ám, hogy azt csinálok, ami épp eszembe jut, hanem figyelembe veszem az embert úgy egészében. Ehhez tudni kell a hajápolási szokásokat, igényeket, kézügyességet (ki mit tud otthon alkotni a hajából), stílust, ízlést, és ehhez hozzá kell tenni az adottságokat: mit lehet kihozni a hajból.

Első alkalommal nem árt jól átbeszélni mindent, legfőképpen azt, mi az, amit semmiképpen NEM szeretnél.

2015. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi !


Már régebb óta járok hozzá, szerintem nagyjából kitapasztalta a stílusomat, meg amúgy is bízok benne, köszi még egyszer. :)

2015. jan. 16. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!